Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 6:34 pm

Aurora îşi lipeşte spatele de perete şi zâmbeşte. Era convinsă că Hans era alegerea bună acum pentru că îi păsa şi era în stare să o lase liberă oricând ar fi dorit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 6:40 pm

Cu lăcomia și ura nu ajungi nicăieri. În plus, ce faci cu Bella?! Te iubește să ști. O femeie nu e o jucărie ! Fiecare are propriile amintiri, trăiri, sentimente. Nu te poți juca așa cu inima unei fete. E imoral și greșit! și ridică tonul la Allan. Știu că atunci când erai în burtă mama era în depresie. Dar asta nu e o scuză ca tu să îi rănești inima Aurorei. Să fie clar. Spre deosebire de tine, eu voi lupta cu mama ei pentru ea. Ai avut șansa să te căsătorești cu ea, ai irosit-o. Dar să nu te prind că îmi faci mie morală oke? În loc să fi fericit că ai găsit o fată care te acceptă așa cum ești și te iubește, tu te războiești cu mine pentru Aurora.   și ridică tonul și îl privește urât . Allan face direct Susanoo și îl prinde. Te voi rupe până la ultima bucată ! și începe să îl tragă de brațe cu Susanoo , iar Hans cam țipă de durere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 7:28 pm

Aurora aude tot şi tresare. Intră repede înapoi în bucătărie, strigând la Allan. ALLAN, LASĂ-L JOS! şi fuge spre el disperată. Să îl rănească aşa pe fratele lor?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 7:34 pm

Iar Allan când o vede și îl aude îl aruncă pe brunet ca pe o cârpă.  După dispare Susanoo de pe el. Hans momentan nu se poate ridica, dar îi zice. Uite de-aia nu am vrut eu să am Sharingan. Se hrănește și oferă multă ură.Iar eu nu am de gând să îmi urăsc fratele. îi spune sigur. Că da, Hans a studiat mult puterea tatălui și după ce a învățat tot. Și-a zis că o asemenea putere nu trebuie să existe. Fă ce vrei. și se uită la el urât. După care pleacă de acolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 7:42 pm

Rozalia parcă s-ar fi dus după el, foarte supărată, să îl certe, dar nu vrea să îl lase pe Hans aşa. Îl priveşte cu scârbă cum pleacă şi după merge la brunet. Îmi pare sincer rău.. Dacă nu era vorba de mine, nu se întâmpla asta. apoi stă în genunchi lângă el şi îl mângâie uşor. Câteva momente sigur avea nevoie de odihnă şi el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 7:45 pm

Iar el o ia repede în brațe. Îl cunosc foarte bine. Știam că așa va face. Nu trebuie să te simți vinovată. Dar cineva trebuia să îi spună lucrurile alea... și așează ușor capul pe umărul ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 7:47 pm

Aurora tot se simţea vinovată şi începe să plângă pentru el. Într-adevăr trebuia să îi spună cineva, dar el nu trebuia să facă aşa..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 7:51 pm

E Allan...Știm că el mă urăște din ziua care s-a născut... și oftează. Simțea că rozalia are nevoie de el. Așa că începe să o mângâie. Totul va fi bine, nu te îngrijora. și îi zâmbește larg. Iar ca să o relaxeze puțin, o masează pe burtică :3
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 8:02 pm

De fapt, o cam emoţionează când o mângâie pe burtică. Deja începea să se întrebe dacă a rămas sau nu. Înghite în sec şi inspiră adânc. Dar se uită la el cu mare drag. Mulţumesc mult că mi-ai ţinut partea. şi îşi apropie încet capul de al lui apoi îl sărută pe buze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 8:06 pm

Iar el o sărută pe buze. Da, Hans a început să îi fie foarte drag de Aurora. Acuma o vedea ca pe o femeie, nu ca sora lui. Când mă săruți și mă iei în brațe simt cum corpul meu se face mai moale, cald, și simt o mare stare de bine. Cred că încep să mă îndrăgostesc de tine. îi spune sincer, în șoaptă. Acum parcă o vrea pe rozalie mai mult pentru el. Dar îi respectă dorințele ei dacă va mai vrea să fie și cu blond.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top


Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum