Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:04 pm

Asta e. Cecilia aşteaptă ca avionul să decoleze şi după pleacă şi ea înapoi acasă, cam tristă. Ţinea în braţe maieul lui şi intră pe uşă, normal. Voi mai staţi mult aici? îi întreabă răutăcios pe blonzi. Serena îşi dă ochii peste cap. Ce educată mică eşti tu. apoi face o pauză. Ne mai suporţi puţin. În curând o să fie bătaia între cei doi verişori. şi face pe lăudăroasa, că ştia cine câştigă, dăăh.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 7:09 pm

Dar cum Akame are instinctul surorii gemene și simte că sora ei e tristă, o ignoră pe Serena și o duce pe Cecilia de mână în camera lor. Ia zi, ai pățit ceva? Și ce e cu maieul ăla? o întreba serioasă după ce închide ușa. Jimin totuși se uita la gemene . Folosește puterile de vampir ca să le asculte discuția.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:12 pm

Levi a trebuit să plece cu echipa în Europa o lună jumătate în cantonament. Deja mi-e dor de el. Mi-a lăsat fostul lui maieu cu care juca. apoi inspiră adânc şi oftează.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 7:16 pm

Offf. Cunosc senzația. Și soțul meu a plecat iar cu misiunile lui. Cică va sta mai mult timp... și oftează. Dar nu e bai. Ne avem pe una pe cealaltă. și o ia în brațe și o sărută drăgăstos pe buze. Simțea că avea nevoie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:22 pm

Ce ţi-e şi cu bărbaţii ăştia. Cecilia o sărută şi ea pe Akame şi o strânge în braţe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 7:27 pm

Și cum bărbații lor sunt plecați, zâmbește larg. Se scuză că merge la toaletă. Merge acolo și de la baie se teleportează în camera gemenelor. Privea cum se sărută. Of,of, păcat că femei frumoase ca voi au rămas fără bărbați pentru o perioadă și trebuie să se sărute între ele. Mare păcat... și ia o pauză. Că da, Akame se sperie și rupe sărutul. Ce cauți tu aici? spune cu o privire urâcioasă. Eh, mi s-a pus pata pe voi. Ce ziceți de un threesome?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:34 pm

Sub nici o formă. Pleacă dracu! se răţoieşte la el şi se dă un pas mai încolo de Akame, să nu mai pară totul atât de lesbie. Eşti aşa un ciudat...şi un disperat. apoi se încruntă la el. Ştia ea că blonzii nu sunt bineveniţi în casă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 7:37 pm

Eh, cu ce vă pot convinge să o fac cu voi? întreba mai cu frumosul. Akame se gândea la ceva aproape inposibil.Așa că zice: Ăăăă. Să îl bați pe tata. E cel mai puternic om pe care îl știu. Nu cred că îl poți bate vreodată. spune ea urâcios. Că voia să fie ceva sigur, să nu se îndoiască.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:45 pm

Şi de colo sare şi Cecilia, încrezătoare. Haha, n-ai cum să îl baţi! E mult prea bun pentru tine, chiar dacă eşti vampir. O să te obosească şi o să pierzi. apoi o ia pe sora ei în braţe de la spate, ca o alintată. Îi plăceau competiţiile şi pariurile, mai ales când ştia clar că o să câştige.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 7:51 pm

Iar blonda îi ia palmele fetei și le pune pe sânii ei. Că îi place să fie atinsă acolo, că dacă soțul ei nu are când... Să o facă Cecilia! Da! Cât timp lipsește soțul meu, doar Cecilia are voie să mă atingă! spune ea cu gura mare. Ok. S-a făcut. O să îl bat pe nesuferitul de Izaya și o puteți face de la balcon. Că ne vom bate în spate. spune încrezător . Izaya în timpul ăsta se pregătea. Că știa că trebuie să se bată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum