Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 7:52 pm

Fie. Pleacă acum. şi o strânge pe Akame de sâni foarte tare, intenţionat. Să vadă şi el ce corpuri bune au cele două.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 8:03 pm

Iar blonda geme senzual ca să îl întărâte,dar și pentru că îi place.O lasă pe Cecilia să conducă de data asta.Avea nevoie.Jimin se mușcă de buză.Le voia acum.Dar se abține și se teleportează la Izaya.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 8:05 pm

După ce pleacă, Cecilia îi dă drumul lui Akame şi râde cu poftă. Îmi place să îl enervez. Se pare că e cam slab când e vorba de două fete. şi dintr-o dată uite că dispoziţia ei era mai bună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 8:12 pm

Da, ai dreptate... și se duce repede în patru labe și ia în gură ca o pisicuță un dildo cu curea dintr-un dulap și îl dă ei. Ce zici să mă conduci tu? Am nevoie.... spune ea cu un chip milos. Că da, dacă bărbasu nu prea apucă să facă dragoste cu ea, apelează la gesturi disperate. Oricum dildoul ăla e comandat de ea. E extrem de mare ( cam de mărimea lui Hans, ca o comparație) și se gândea că poate va vrea și Cecilia. Jimin era jos cu Izaya. Momentan își aleg armele.


Last edited by Danu on Fri Jul 22, 2016 8:22 pm; edited 1 time in total
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 8:21 pm

Acum? şi se uită mirată la ea cât de mare era dildoul ăla. Dar trebuie să înceapă bătaia lui Papa.. apoi ia dildoul în mână dar se cam strâmbă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 8:24 pm

Eeee. O facem cu fața la geam! Așa îl distragem pe fraier și va câștiga mai ușor papa! spune ea repede pe moment un motiv cât de cât credibil ca să o facă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 8:31 pm

Fata totuşi e cam ezitantă. O să ne vadă şi Papa.. apoi deschide balconul să vadă dacă au început, dar mai erau câteva momente. Hai să vedem cum decurg treburile şi după. şi o ridică în picioare apoi o sărută scurt. Aveau două scaune acolo pe care să stea frumos. Shirley cu Serena erau chiar sub ele, jos, pe două fotolii. Balconul venea deasupra capurilor lor, deci ele nu puteau să le vadă pe fetiţe. Totuşi...nu e cam mare dildoul ăla?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 8:35 pm

Iar momentan, băieți încep lupta și fac mai mult încălzirea. Că nu folosesc puterile, ci doar forța brută . Izaya are o Katana, iar Jimin are două cuțite. Pe moment Izaya conduce. Deja începe să conducă papa. spune fericită. După își aruncă toate hainele în pat și se pune în patru labe, merge la Cecilia și își freacă capul de piciorul ei ca o pisicuță. Meow. Nu știu cât voi rezista. Vreau să mi-o tragi cu dildoul ăla foarte mare în anus! Da, fix acolo! Că nesuferitul de Jr nu mă mai atinge de mult. Cred că de 2 săptămâni nu am mai avut parte de sex. spune ea puțin gânditoare. Adică da, era cam dependentă de sex.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jul 22, 2016 8:44 pm

Până la urmă cedează. Ar trebui să vorbeşti cu el despre asta, atunci. Până la urmă, când l-ai luat, mi-ai zis că ''ţi-o trage bine''. şi merge în camera secretă cu sextoys ca să mai ia câte ceva de acolo. Ia o bilă micuţă ca să i-o pună la gură dacă geme prea tare, un bici, nişte sfori şi un fel de ăăă nu ştiu cum să-i zic, costum d-ăla format dintr-o singură porcărie care nu ştiu cum se numeşte care îi strânge sânii şi fundul.. (explicaţia mea este mirobolantă) gen :
Spoiler:
Dar fără mânuşi şi chestia de la gură. Iar jos avea două găuri, pentru anus şi vagin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jul 22, 2016 8:48 pm

Dar înainte să mi-o tragi, ce zici să îți fac oral cu dildoul pe tine? Aproape de balcon. Să ne vadă blondul ăla nesuferit. Să îl întărâtăm și mai tare. spune ușor malefic . Între timp, Jimin începe să conducă folosind ghearele de vampir. Pt el era mai ușor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum