Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 19 of 100 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 59 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 09, 2016 12:37 am

Ăh. Nu știu cum e . Dar să zicem că okey. spune blondul normal. Însă, Akame care îi mai spiona plănuia să le distrugă cumva întâlnirea. Că deh, fata are timp liber și nu știe ce să facă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 09, 2016 12:44 am

Sa stea cu Jr, helau!! Ei si cum cei doi deja erau imbracati ok de iesit in oras, merg asa. Ajung acolo si vad ca e foarte aglomerat asa ca Cecilia il ia de mana pe Allan sa nu il piarda.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 09, 2016 8:02 am

El învață muzică acasă,nu are timp mult pt Akame și daa. Îi urmărește prin GPS. Iar Allan o ține de mână și într-un final ajung acolo.Și unde sunt alea?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 09, 2016 10:58 am

Bruneta se uită împrejur şi caută şi ea cu privirea, apoi vede o tarabă unde trăgeai cu pistolul în ţinte. Iar cum Allan nu ştia de pistoale şi d-ăstea, se gândea că ar putea exersa aici aşa că îl duce acolo. Acela e un pistol. Apeşi pe trăgaciul de jos şi tragi. Scopul e să nimereşti în centrul ţintei. îi explică mai în şoaptă cât se uită la un om din faţa lor ce trăgea deja.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 09, 2016 12:03 pm

Dar cum Allan este cunoscut după capacitatea lui de a imita stilurile diferite de luptă, o înțelege pe brunetă și e atent la mișcările acelei persoane. Cred că am priceput... spune blondul ce ia pistolul în mână. Îl examinează atent și se uită la țintă. E mai greu ca un arc. Dar e mai micuț.. Cred că pot lovi ținta. și apasă trăgaciul de câteva ori. Find prima oară când folosește această armă, e normal să nu dea în centru. Dar a nimerit ținta aproape de fiecare dată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 09, 2016 12:16 pm

Cecilia ia şi ea un pistol şi se pune lângă el, începând să tragă, că erau mai multe locuri disponibile la tarabă. Normal că ea era obişnuită şi nimereşte aproape mereu în centru. După ia de la premii un urs de pluş (logic) care era cam cât jumate din ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 09, 2016 12:48 pm

Allan ia ceva mic ca să nu care prea mult . Băiatul ia ceva random de acolo și îl dă fetei. Că deh, jucăriile sunt pentru ele. Akame totuși se plictisea. Geez. Nu au ceva mai bun de făcut? spune ea mai răutăcioasă. Ea find ascunsă, trage intenționat în ursul mic al lui Allan. Ce naiba? Iar bufonul? spune el mirat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 09, 2016 1:02 pm

Cecilia se cam miră şi ea dar nu zice nimic şi îl ia repede pe Allan de acolo. Dacă era Joker, oricum un atac în mijlocul oamenilor era nepotrivit. Însă ea nu credea că e Joker, că sigur se arăta dacă era. Aruncă ursul la gunoi şi oftează. Dă-l încolo. Hai să-mi câştigi altul. şi îl duce la o tarabă unde trebuia să tragi cu arcul. Ce să facă şi ei dacă el a vrut chestii care le plac..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 09, 2016 1:06 pm

Ok? spune el ușor confuz. Credea că va trebui iar să se bată cu cineva. Dar se pare că nu . Așa că nu au ce face și copii se duc la taraba aceea. Își ia arcul în mână și cum în evul mediu îl folosește des, nimerește mereu în centru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 09, 2016 1:47 pm

Omul de acolo îi dă alt urs, cam cât cel aruncat recent. Cecilia se uită la el cu drag, că era sexos când trăgea, dăă. Merge să ia repede nişte vată pe băţ din apropiere şi se întoarce cu una pentru ea şi una pentru el. Bănuiesc că nu ai mai mâncat aşa ceva. E foarte dulce.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 19 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 19 of 100 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 59 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum