Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 10 of 100 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 55 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Sep 06, 2016 1:21 am

Iar vestea cum că la lăsat aproape liber după ce a luat bani îl face pe Jimin foarte supărat.L-ai avut la mâna ta și nu l-ai omorât? Omul ăla e un nebun. Va făcut vouă mie cât și vouă. Cum să îl lași în viață? spune extrem de nervos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Sep 06, 2016 11:00 am

Acum fetiţa e mai îndignată. Calmează-te. Noi suntem eroi, noi nu omorâm. îi zice scurt şi are o aură de îngâmfată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Sep 06, 2016 11:21 am

Și crezi că e mai bine să lași viu un criminal? Se vede că ești o copilă și probabil ai nevoie de o lecție dură. spune blondul morocănos, cu o privire în față dură și ridică palma și o lovește momentan doar odată. Dar are intenția să o bată rău...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Sep 06, 2016 11:30 am

Fata e oarecum şocată şi îşi pune repede ambele palme pe obrajul pe care a lovit-o. Nu se aştepta ca el să se supere aşa tare că a scăpat ăla şi nu ştia exact ce să facă; doar se dă câţiva paşi mai în spate de teamă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Sep 06, 2016 12:29 pm

Allan care era pe hol după ce a terminat dușul și de schimbat, aude momentul când o lovește cu palma. Jimin își scoate un lanț ca să o bată. Dar Allan vine repede și îl prinde cu mâna lui înainte să o lovească pe brunetă.Ce te iei mă de ea? spune Allan urâcios. Copila asta trebuie să știe când să ucidă și când nu. Poveștile cum omul se cumințește la pușcărie sunt mituri. răspunde nervos. Dacă ești așa tare , trebuia să îl găsești primul și să îl omori tu. Nu să te iei de ea. și îl împinge ca să se dea la o parte. Nu știu cine ești și nici nu mă interesează.Ești doar un intrus care se bagă aiurea . și îl lovește pe Allan cu biciul. Și cum s-au provocat reciproc, blonzii ies din casă pe geam și încep să se bată. Akame care era pe balconul camerei ei aude bătaia lor așa că se uită. Uuu. Se bat bunăciunile blonde. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Sep 06, 2016 12:51 pm

Cecilia se duce repede la geam şi se uită cu ochii mari. La dracu, a înnebunit Jimin. Oare Allan îl poate bate? Vede că în dreapta ei era şi Akame la balcon şi înghite în sec.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Sep 06, 2016 1:01 pm

Iar Akame sare de la balconul ei la al Ceciliei pt că erau aproape.Ce ai făcut fată de se bat blonzii pe tine? spune Akame mai jucăușă. Allan având în vedere că știe mai toate tehnicile lui Jimin și Izaya plus câteva proprii, pare că se descurcă. Și pentru prima oară de când e aici, folosește lupta corp la corp comibată cu fulgerele. Hmm. Nu știam că se poate bate ca papa. Credeam că e ca tine și mama, adică să știe doar magia neagră. spune ea ușor interesată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Sep 06, 2016 1:04 pm

Off. Dacă Jimin e mai puternic, atunci nu o să aibă milă şi o să-l bată până la epuizare pe Allan. Dacă Allan e mai puternic, se poate să îl rănească grav pe Jimin, chit că e vampir, şi el trebuie să aibă grijă de Serena.. se plânge fata şi nu ştie dacă să îi oprească sau nu. Dar până se decide, măcar să-i răspundă sorei ei Jimin a venit supărat pe mine că l-am lăsat pe Joker să scape şi Allan m-a apărat când el a dat în mine..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Sep 06, 2016 1:20 pm

Allan nu voia să îl rănească prea tare pe Jimin. Ci doar să îl bată . Așa că el combină magia umbrei de imobilizare cu cea de apă( învățată de la Aurora, că acum e mare și știe mai multe elemente) ca să îl înconjoare și îl electrocuta cu fulgerul . Off. Ești ca un soare draga mea soră. Acțiunea se învârte în jurul tău. și chicotește. Totuși, sunt impresionată de abilitățile lui diverse. și se uită la blonzi. Să îl chem pe Papa?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Sep 06, 2016 1:54 pm

Da! Ar fi cea mai bună idee. şi se depărtează şi ea de geam. Voia să meargă cu Akame repede la el să îl anunţe de bătaie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 10 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 10 of 100 Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 55 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum