Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 29, 2017 12:09 pm

Acum Cecilia se simte mai bine că şi ei sunt de acord. Eu mă duc în camera în care sunt Serena şi Jimin să îi anunţ că plecăm. Şi aşa Shirley pleacă la ei, cu Hans în braţe. Intră încet, dar vede că Serena deja alăpta copii. Neaţa. Ar fi timpul să plecaţi, cred. Scuze dar Akame lipseşte şi noi mergem să o căutăm.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 29, 2017 12:32 pm

Oh.Ok.Mult noroc. și se comportă normal, fără să dea de bănuit. După ce hrănește copii plecăm.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 29, 2017 2:35 pm

Ok. Să aveţi grijă. apoi le face cu mâna şi pleacă. Bine înţeles că cei trei bebeluşi au fost lăsaţi la Alexander şi Michelle, pentru că ei erau singurii care mai aveau puteri şi nu plecau din casă în căutarea lui Akame. Serena termină cu bebeluşii, îi îmbracă şi îi pune în cărucior. Gata? Trebuie să facem şi nişte cumpărături înainte să mergem acasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 29, 2017 2:56 pm

Desigur. și merge cu ea la magazin. Bine, de fapt nu era chiar Jimin. Ci o clonă a lui ca să o țină ocupată pe Serena. Jimin verifica clona de la distanță să vadă dacă era ok. Jimin cel adevărat era cu Jokerul la baza lui. Nu vreau să o rănești pe fată. Am luat-o doar ca să le distragem atenția. spune blondul către Joker, ce avea deja intenții de viol.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 29, 2017 3:07 pm

Clară treabă. Pedofilul naibii. Serena nu bănuia nimic, ci stătea în pace şi armonie la cumpărături cu ''familia'' ei, în timp ce bruneţii se cam agitau. Shirley o sunase pe Raven, dar nici ea nu ştia nimic de Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 29, 2017 3:15 pm

Aparent Jokerul apare acum pe ecranele televizoarelor. Hahaha. Credeați că scăpați de mine? Am luat-o pe fată fără să știți. Mwahahaha. spune moșul Joker. Că și el a îmbătrânit. Jimin îi dă una. Nu mă interesează de ce. Izaya, ști foarte bine că te urăsc din suflet. E timpul să terminăm odată cu asta. Ști foarte bine că nici unul din noi nu se poate obișnuii cu pacea asta de căcat. Sau te-ai moleșit și tu?
Și cum văd și bruneții, e clară treaba. Partea bună. Akame nu e violată că e Jimin acolo. Partea proastă, e că el e cel mai mare rău de care îmi era teamă. Sincer....
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 29, 2017 3:22 pm

A înnebunit?! Ce dracu vrea să facă?! Spre ghinionul lui, şi Serena vede pe televizorul din supermarket şi e pokerface. Atunci aruncă clona într-un perete şi vede că se evaporă. Fmm, credeam că o să avem o viaţă liniştită, dar te-ai revoltat tu repede.
E timpul ca mama Serena să revină la comportamentul dinainte.
Şi se grăbeşte să plătească ce avea, ca apoi să poată duce copii acasă, să-i lase cu o clonă şi să meargă după Jimin. Dar asta avea să îi ia puţin timp. Şi acum ce facem? Nici nu ştim unde sunt sau ce vor..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 29, 2017 3:37 pm

Mda. Asta e partea nasoală când cineva e tânăr pe veci. Nu se maturizează. Nu știu de ce mai are pică pe mine. Credeam că a uitat asta. și oftează lung. Poate ne va ajuta Raven...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 29, 2017 3:51 pm

Mda, o sun acum. Bruneta ia iar telefonul şi, cu ajutorul lui Raven, îi localizează pe Joker şi Jimin. Bine înţeles că Raven promite să anunţe eroii să vină ca întăriri mai târziu, că era şi interesul lor să îl prindă pe Joker. Nu a trecut peste câte i-ai făcut în liceu, se pare.
Apoi îi ia pe Izaya şi Cecilia şi merg acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 29, 2017 4:28 pm

Mda..O să avem nevoie de întăriri... Nu știu ce ia făctul moșul ăla blondului de ia trezit ura aia pe mine, iar. și oftează. O să avem nevoie de întăriri...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum