Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 12:44 pm

Serena, cu tine nu avem nimic. În ultimul timp ai fost o prietenă pentru mama. Singurul lucru care îți cerem e să nu îl mai duci pe soțul tău aproape de casa noastră. Că îl vom ucide. îi zice foarte serios. Allan tot nu se mulțumește, dar datorită Ceciliei se potolește. Căcat norocos. și îl scuipă în față pe final.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 1:14 pm

Știa și blonda ca nu mai au ce căuta ei doi în apropierea casei brunetilor. Știu. Mersi mult. apoi îl ia pe Jimin de braț și se teleporteaza acasă. Cecilia începe sa plângă ca si-a pierdut părinții. Acum furia se transformase în emoție și era normal sa facă așa. Raven Da ordin trupelor sa plece și după merge la Allan.Cred ca o perioada fetele o sa aibă nevoie de un barbat alături. Ai mai putea rămâne? Îți las numărul meu și poți apela când ai nevoie. spune și ea. Era marcata de pierderea iubitei ei eleve și știa povestea acestui Allan, de unde vine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 1:21 pm

Of..Cred că voi sta cu ele până își revin și se fac copii mai mari... îi răspunde serios și îi ia numărul. S-a învățat cu telefoanele și tehnologia în general. Akame își ia sora în brațe și plânge și ea. Putea măcar să nu le distrugă trupurile... și dă un pumn în pământ de furie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 1:24 pm

Da...Nici nu îi putem înmormânta... se plânge sinea. Raven nu mai are ce face acolo așa ca pleacă ca sa nu o dea și ea în melodramatisme. Ce o sa le zicem copiilor când cresc? Of..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 1:28 pm

Da...Doar ce s-au născut. Hai că noi suntem deja mari. Dar ei? și se oprește din plâns. Allan vine la ele și pune palmele pe umerii lor. Aveți nevoie de ajutor. Așa că voi sta cu voi o perioadă până când copii se fac mai mari..O să o rezolvăm cumva,împreună.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 1:38 pm

Cecilia se simte foarte naspa și nu știe cum o sa manevreze ei lucrurile. Îi teleporteaza pe toti acasă și se oprește în pragul ușii. Acum trebuie sa îi anunțăm pe toți de moartea lor..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 1:41 pm

Îi anunțați voi? Pe mine nu mă știu toți și probabil le sunt un străin... și se uită la ele normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 1:57 pm

Cecilia nu prea avea tragere de inima sa facă asta, dar trebuia
II cheamă deci pe toți în sufrageria mare, de la frații lor, pana la Mona și Raizel, chiar dacă nu erau din casa. Hei tuturor.. Um, deci azi am fost intr-o "misiune" de recuperare a lui Akame după ce a fost răpită de Jimin și Joker și...părinții noștri nu au supraviețuit. . Au murit amândoi. iar aici se oprește, ca iar îi dau lacrimile. Nu știa oricum ce sa zică mai mult.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 2:01 pm

E o glumă,nu? Cum Izaya-sama și Shirley-sama să moară? întreba Alexander, find un ucenic loial lui Izaya îi venea greu să creadă că va murii așa de repede. Din păcate nu e o glumă proastă... și așa pentru câteva secunde, apare liniștea. Nu e ca și cum nu mă așteptam... își zice Kazuya în gând. Îi pare rău și lui. Dar se aștepta. Spre deosebire el și Inaho, Izaya prea s-a riscat cu puterile astea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 2:08 pm

Mai toți sunt în stare de soc. Caroline începe sa plângă după sora ei, dar Jannette încearcă sa o consoleze. După atâția ani, și ele pot zice ca se așteptau sa o pățească intr-o misiune, dar normal ca e greu sa auzi astfel de vesti.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum