Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 2:10 pm

Și..Aveți corpurile lor? întreba Inaho care e trist și el, dar se abține să nu plângă că e un bărbat totuși. Din păcate corpurile lor au fost rase de pe fața pământului...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 2:35 pm

Până la urmă, Caroline se linişteşte şi îşi suflă nasul într-un şerveţel. Şi noi cum ar trebui să le facem o înmormântare sau o ceremonie? sare Jannette, supărată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 2:54 pm

Asta nu știu... se plânge și fata ailaltă. Akame e printre cele mai afectate. De moarte părinților ei se crede ea de vină că a fost răpită. Îi venea să distrugă lumea dacă nu erau copii. Se abține și ea să nu plângă că nu era momentul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 3:12 pm

Pana la urma, tot grupul se sparge și fiecare merge în treburile lui. Hotărăsc totuși sa organizeze un memorial pentru ei unde sa vina toți în negru. Măcar atât puteau face. Acasă la blonzi, Serena era extrem de supărată. De când colaborezi tu cu moșneagul ăla? Și ce ti-a venit sa faci asta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 3:15 pm

M-am folosit de el mai mult. Mi-a amintit de ce trăiesc. Să scap de Izaya, acuma că am făcut-o nu mai am nici un regret. și ridică din umeri. Și se vor întoarce. Mereu se întorc. Izaya e o piază prea mare ca să scap cu el doar cu o moarte. și nici nu știe ce adevăr grăiește. Dar asta pe mai târziu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 3:31 pm

Nu contează ca o sa se întoarcă sau nu! FAmelia lor o sa casune și mai tare pe noi mai târziu. Abia ne imprieteniseram! zice tare. Oricât ar fi vrut și ea sa scape de cei doi, sa aibă tot familionul lor gigantic pe cap era și mai rău.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 3:34 pm

Meh. Nu chiar. Ce sunt mai puternici sunt gemenele cu Allan/Hans( care nu a apucat să cunoască familia de aici)  și cam atât sunt cei cu puteri mai mari. În rest, oameni normali sau cu puteri mai mici( ca Levi, Alexander). Ori prieteni ca Raizel, dar care nu e implicat emoțional încât să vrea răzbunare...În schimb, Mona vrea să se facă Vampir ca să se răzbune pentru prietena ei cea mai bună, că ia fost ca o soră. Dar doar ea știe asta. Meh. Au ciutani mici. Nu cred că noi o să fim o țintă deocamdată dacă nu ne apropriem de ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 3:59 pm

Mda... Când începusem sa mă înțeleg cu Shirley. era și Serena supărată pe Jimin puțin, dar n-are ce face. Merge la bebeluși și face clona sa dispară.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Apr 30, 2017 4:17 pm

Și așa trebuia să fie morți de mult... și face pe supăratul. După oftează și își vede de treabă. Bruneți sunt pe lumea ailaltă și s-a decos, merg în iad pt păcatele lor. Ți-am zis să nu ai încredere în ei, ți-am zis. Tu nuu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Apr 30, 2017 5:08 pm

Mă întreb dacă îl putem manipula pe Satana sa îl electrocuteze când e afară și sa moara sau ceva de genul.. spune și ea morocanoasa. Asta e. A avut încredere oarba în blond și acum s-a fript. Continua sa meargă fără treaba pe acolo, cu Izaya de mana, ca sa nu se piardă. La ce supărată era, nu îi ardea sa îi fie frica de iad. Pana la urma, au văzut destule la viața lor și ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum