Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jun 04, 2017 8:28 pm

Alexander a învățat-o pe Julietta mai tot ce știe el. Dar datorită faptului că Julietta are în sânge genele bruneților( că bunica ei e soră cu Shirley gen) e normal ca fata să fie mai tare ca tatăl. Argintiu îi dă numărul lui Izaya argintiei în telefonul ei. Mai bine ai vorbii tu cu el. și ridică din umeri. Nu voia să piardă timpul prea mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jun 04, 2017 8:46 pm

Pai logic. Dacă nu era Alexander, nu era maestra în controlul gheții. Dar acum voia sa treacă la nivelul următor și știa ca se aseamănă mai mult cu Izaya la forță. Mersi, Papa. Ești cel mai tare! apoi îl pupa pe obraz și fuge în camera ei. Nu știe dacă e ok sa îl sune așa direct, deci îi lasă mesaj Sunt fiica lui Alexander. Ne-am putea întâlnii odată? Vreau sa mă antrenezi. Îi vorbește la per tu, ca nu îi se pare normal sa zică "sărut mâna" cuiva care are corpul de vârsta ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jun 04, 2017 8:54 pm

Spre norocul ei, Izaya era liber , în oraș mai exact. Tinerețea asta eternă îi cam place și profită de ea. Și de ce ai vrea așa ceva? Am văzut la școală cât ești de puternică. o întreba direct, că îi cunoaște puterile de la școală.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jun 04, 2017 8:58 pm

Julietta tresare când vede ce repede primește răspuns, dar îi convine. Pentru a deveni și mai puternica. Încă nu e destul. Ne putem întâlnii?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jun 04, 2017 9:02 pm

Ei, când vine vorba de fete bune, normal că răspunde repede. Asta nu înseamnă că are un interes ca să îi o tragă lol. Hmm. Să zicem că într-o oră?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jun 04, 2017 9:34 pm

Dada. E în oraș fără Shirley și vrei sa cred asta. Juliettei îi convine și începe sa se pregătească. Merge jos sa mănânce repede ceva, își face un dus și pleacă. Hotarasera sa se întâlnească la marginea orașului, spre pădurea în care chiar a avut misiunea. Acum îl aștepta acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jun 04, 2017 9:39 pm

Doar că e singur în oraș asta nu înseamnă că a ieșit la agățat. Poate a avut chef să se uite la niște haine singur, că de ce nu? Acesta ajunge cu mașina în fața pădurii și o parchează acolo. Merge la argintie destul de normal. Salut. Care e treaba? spune acesta relaxat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jun 04, 2017 10:15 pm

Vreau să devii sensei-ul meu. De la Papa am învăţat tot ce se poate. îi zice scurt şi clar. Era cam ciudat să-i ceară asta unui puşti de vârsta ei, dar încearcă să ignore detaliul ăsta. Oricum toată familia era ciudată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jun 04, 2017 10:28 pm

N-am mai fost sensei de ani buni. Dar dacă vrei... Treaba ta... spune Izaya destul de normal. Nu îl deranjează să aibă din nou un învățăcel, asta dacă va fi ascultat. Și ca să vedem dacă ești demnă de a îmi fi ucenică... iar Izaya își activează faimosul Sharigan , cu Rinneganul activat în ochiul drept. Nici bine nu zice ceva că deja se teleportează în spatele ei și o lovește tare cu piciorul. Așa de încălzire.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jun 04, 2017 10:33 pm

Asta nu prea era corect, că el era de cel puţin 20 de ori mai puternic ca ea. Dar nu-i bai, ea vrea să devină la fel deci trebuie să îndure! Deşi cade pe jos, face repede o podea de gheaţă sub ei şi îi dă peste picioare lui Izaya să cadă. Se ridică după, ia distanţă şi e atentă la mişcările lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum