Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jun 08, 2017 7:53 pm

Cum să facă Susanoo așa de repede dacă abia a știut prima fază? Dar mă rog. Yuuki  se apără cu ghearele lui de energie ca lovitura să nu fie fatală. Dar tot la rănit. Nop. și folosește viteza lui a sunetului. Merge așa de repede încât se văd clone de iluzii. În timpul ăsta Hans a obosit de la tehnica lui Eden și a rămas fără energie. Am terminat cu Hans. Ce-ți ia să te bați cu roșcatul ăla? Vrei să te ajut? și o striga pe Julietta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jun 08, 2017 8:12 pm

Păi la primul stadiu mă refeream, nu la tot, dăă. E enervant. strigă şi Julietta, supărată. Se uită după Yuuki dar nu ştie cum să-l prindă, aşa că face mulţi ţurţuri deasupra întregului teren. Deasupra capului ei şi al lui Eden face un scut de gheaţă, ca să nu fie loviţi, apoi lasă ţurţurii să cadă, ca într-o ploaie *again* doar că acum erau foarte deşi şi puternici.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jun 08, 2017 8:18 pm

Yuuki se folosește de viteza lui că să alerge printre țurțuri. Scapă de loviturile fatale, dar tot are zgârieturi bune la brațe și umeri în mod special. Se teleportează în spatele brunetului. Ți-am prins partenerul! și pune cuțitul la gâtul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jun 08, 2017 9:26 pm

Asta era naşpa. Julietta nu voia să piardă semifinala. Bănuiesc că o să-l tai şi o să rămână fiecare echipă cu un singur membru, atunci. şi face pe indiferenta. Totuşi, în spatele lui Yuuki creştea încet şi sigur un monstru de gheaţă, fără să scoată vreun sunet, că doar n-o să-l lase pe Eden la greu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jun 08, 2017 9:39 pm

Doar pentru că nu mă dau mare asta nu înseamnă că-s slab. și se uită urât la roșcat, că avea ceva cu el de la Julietta. Aura lui albă îi acoperă corpul și se transformă în forma lui de luptă, ce argintie. În dă un cot în stomac și îl aruncă în brațele monstrului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jun 08, 2017 10:04 pm

Juliettei îi place asta. S-a făcut Eden iar în puternicul ăla sexos. Monstrul îl prinde pe Yuuki în braţele sale groase şi îl strânge. Dar, ca să fie siguri că o să câştige, Julietta îi ordonă să îl arunce afară din teren şi aşa face, cu tot cu Hans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jun 08, 2017 10:11 pm

Așa. Am câștigat. și oftează Eden și se șterge de praf. Mulțumită? și se uită la ea. Yuuki e surprins de puterea brunetului. De el nu știa nimic. Așa că o să îi zică de Izaya când pleacă de aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jun 08, 2017 11:25 pm

Şi te-am făcut să activezi forma aia sexy. Apoi retrage şi ea Susanoo şi monstrul de gheaţă şi îl ia de braţ, ca o pisicuţă, chit că o vedeau toţi cei care se uitau la meciuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jun 08, 2017 11:29 pm

Iar foarte multă lume e chiar șocată ca certăreții de mai devreme să se placă. Mai bine am coborâ. Deja atragem prea mult atenția...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jun 08, 2017 11:31 pm

Încă n-au făcut nimic! Doar ea l-a luat de braţ, aşa, prieteneşte! Poate se mirau că Julietta atinge un băiat într-un mod mai ''special''. Ce să plecăm, că e finala acum! spune energică. Abia aştepta să se bată alături de el în forma asta. Şi aşa intră şi Celia cu Klaus pe teren.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum