Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 12:24 pm

Bellei nu îi pasa de cuvinte goale de genul acela, ci ea voia sa vadă fapte. La întrunire, când o văd pe argintie, toate fetele sunt bucuroase ca s-a întors și după ce coboară de pe scena merg sa se îmbrățișeze. Intre fete nu era rivalitate ca intre băieți. Sau era dar ascundeau ele Bine asta prin prefacere?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 12:33 pm

Măcar la băieți totul e pe față. Dacă Klaus și Hans l-au cunoscut pe băiatul nou, nu același lucru se poate spune despre Allan și Eden. Dacă Eden se înțelege formal cu el, lui Allan nici nu îi pasă. Doar îl salută și în rest îl ignoră.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 1:24 pm

Acum ca a revenit Julietta, cel puțin intre ea și blonda trebuie sa fie o mica rivalitate pentru ca Bella nu se mai poate lauda ca fiind sigura fata ce lupta cot la cot în fata cu băieții. Nici argintia nu mai știe toate puterile fiecăruia, așa ca nu se grăbea sa se arate ea mare și tare, de aia nu era rea cu blondina. Îl vede și ea pe Pierre și îl analizează din priviri. Hei, eu sunt Julietta. Tu ce faci aici, în grupul nostru? îi spune direct și întinde mana. Iară se da asta mare șefa aici și abia a venit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 1:47 pm

Eu sunt Pierre, îmi pare bine să te cunosc. Sunt un erou ce a fost transferat aici. îi răspunde politicos și dă mâna cu ea. Se gândea să ii pupe mâna, dar nu ea era ținta principală acum. Așa că o lasă în pace.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 7:05 pm

Când da mana cu ea, fata îi analizează și energia și vede ca e destul de puternic. Încântată. Deci o sa lucrezi cu noi de acum.. îi zice făcând pe politicoasa. Era destul de curioasa de cum se bate. Pierre, cel mai probabil, o sa fie în echipa noastră și ,cel mai sigur, o sa îmi fie Sugar Daddy. se baga Bella în seama ca o posesiva. Cealaltă îl are deja pe Eden care e mega puternic. Acum vrea și ea la fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 7:19 pm

Nu îți plăcea de Allan, Bella? o întreba Eden curios că Allan nu e de față cu ei. Și uite cum Pierre face ce face și e în atenția fetelor. Momentan chicotește și urmărește discuția fetelor. De ce nu facem meci amical pe echipe? Pierre cu Bella contra lui Eden și Julietta. propune Hans curios. Ii place să ii manipuleze așa puțin pe ceilalți.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 8:54 pm

Din păcate, ar pierde foarte repede, aşa că mai bine nu. spune Julietta repede şi le dă cu flit. Am zis că îmi e Sugar Daddy, nu iubit. Şi hai să nu-l introducem pe Allan în discuţia asta. răspunde şi ea lui Eden. E adevărat că îl plăcea, dar simţea că e foarte greu să formeze o legătură amoroasă cu el pentru că erau foarte diferinţi, de aia tot căuta alţi bărbaţi pe termen scurt şi se reîntorcea la el cu fiecare ocazie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 9:00 pm

Păreți foarte apropriați toți. le spune noul venit normal de parcă totul nu era și din vina lui. Asta cam așa e. Am crescut împreună. și așa s-a dus subiectul cu bătaia. Între timp pe hol Klaus este cu Allan să fumeze. Nu ești gelos? Nici bine nu a venit tipul cel nou că Bella deja la luat lângă ea. spune normal. O să-i cheltuiască banii și se va fute cu el o vreme. Dar tot la mine se va întoarce. Mereu o face. zice foarte sigur pe el, nu bănuia ca Bella să placă pe bune pe altcineva.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 10:46 pm

Cine ştie când vine momentul ăla. Celia se retrage şi ea după Klaus să fumeze. Klaus a fost gelos doar pentru că m-am antrenat 10 minute cu el. Cine ştie ce şarmant pare în ochii voştrii. se bagă şi ea în conversaţie şi chicoteşte. Din păcate, Pierre a venit cam târziu ca să le vrăjească uşor pe celelalte fete, că erau deja convinse şi decise pe băiatul cu care erau, dar orice este posibil! Deci, Pierre, cum rămâne cu programarea la masaj de care ţi-am spus înainte de bătaie? Nu m-am străduit foarte mult pentru tine, dar tot o merit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 10:57 pm

Sigur. Dacă am făcut o înțelegere o asum. îi spune francezul pe un ton mai distins. O ia de mână și o duce la mașina lui decapotabilă. Ceilalți rămân în bază deocamdată. E o regulă între noi. Orice străin este periculos. spune Klaus sincer aici. Meh. Nu știu ce caută aici sincer. Mi se pare în plus.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 17 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 17 of 100 Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 58 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum