Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 16 of 100 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 58 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 3:02 am

Abia acum 30 de secunde am înghiţit dragonii făcuţi de tine, adică ne-am sărutat indirect şi deja vrei să vin la tine? Măi,măi.
Auzisem eu că francezii sunt mai activi sexual.
şi fuge cu viteza vampirilor la el, îl prinde de mâini ca să îl imobilizeze şi îl muşcă de gât, începând să-i sugă sângele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 3:05 am

El urăște partea asta a vampirilor. Își activează Susanoo direct ca să scape de ea. Cum poartă pică pe vampiri in general ia forma de Susanoo de la Celia si o prinde pe blondă. Mai are un sens lupta asta? ii spune cu un ton de superioritate. Hans este rămas fără cuvinte acum de nivelul francezului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 3:14 am

Bella e şi ea surprinsă că el are Susanoo, dar nu cedează. Ai dreptate.. Lupta nu mai are sens. În momentul ăla se uită la gâtul lui care avea cele două înţepături de la ea şi îi explodează vena de acolo, ţâşnindu-i sânge. Eu pot controla şi sângele. Ar fi păcat de tine să mori înainte să-mi cumperi măcar o ciocolată, zic. îi spune cu un zâmbet malefic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 3:18 am

Stai liniștită draga mea. Nu doar tu te poți regenera.
și își face o vrajă de vindecare cât timp o ținea pe ea acolo. Fizic știe că e foarte rezistentă. Așa că vrea să o lovească psihic, o bagă într-o iluzie cu o lume în care nu arată bine și mai e și săracă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 3:22 am

Ce drăcie? se miră blondina. Doar că pe cât de blondă era în exterior, pe atât de brunetă era în interior. Bună încercare. Papa mi-a spus că duşmanul lui poate face iluzii. Bănuiesc că în Franţa sunt de mai proastă calitate. şi ca să fie convingătoare, merge la varianta ei săracă şi-i rupe capul. Eu n-o să fiu niciodată aşa! Nu degeaba era singura dintre fete capabilă să lupte singură în faţă când se băteau cu adversari puternici.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 3:25 am

Psihic fata e tare. comentează în gând. Timpul cu iluziile și vorbăria l-au făcut să se regenereze. Așa că acum poate folosii Susanoo la maxim. Știind că e vampir poate să se joace cum vrea el. Acum mâinile din Susanoo o întinde pe blondă de parca era jucărie. Nu să o omoare, dar să o doară.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 3:31 am

Odată ieşită din iluzie, Bella simte durerea şi nu-i convine. Nu era masochistă ca Celia. Dacă vrei să mă crăceşti, e destul să spui normal. zice supărată şi dispare din mâinile respective. Când s-a spart vena lui Pierre, sângele a curs jos lângă el şi cum ea i-a supt din sânge, acum se poate teleporta în acea locaţie, înauntrul susanoo-ului. Îl pune la pământ şi îl strânge de gât tare. Te doare? Că dacă da, continui. Celia dintr-o dată are o senzaţie de deja vu şi preferă să plece la Klaus să vadă ce face. Tot sadismul lor mă face să mă simt incomod..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 7:10 am

Pierre râde puțin. Acesta își ridică brațul iar o rază de lumină ii străpunge inima că a prins-o cu garda jos,raza aceea venea de la degetele lui folosind puțin din magia albă ca să o rănească și pe ea mai tare. Hans deja a plecat și era destul de convins de puterile lui, așa o pot face și celelalte fete dacă vor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 8:29 am

Bella casca ochii și scuipa o gura zdravănă de sânge. Nenorocitul. Ea nu i-a rupt capul mai înainte ca sa îi străpungă el inima? Totuși fata începe sa rada. Bănuiesc ca nu te așteptai la un vampir imun la lumina, nu? întreabă pe un ton malefic. Da, a ranit-o și durut-o destul de tare, dar avea afinitate pentru lumina de la nastere de la Serena și atacurile de genul erau cu 50% mai slabe la ea. Dacă mai adaugi și rezistenta și regenerarea de vampir, se explica de ce Bella acum e furioasa foc și îl ia de gat pe Pierre cu ambele mâini și îl da cu capul de zid. Aurora nu voia sa vadă asemenea violente intre eroi așa ca pleacă după Hans. Doar ca ea avea Bun simt și spune intr-un microfon care răsună în sala de antrenament Bella-San, Pierre-San, noi trebuie sa ne retragem. În 15 minute o sa se strângă toți eroii în sala de conferințe. Sa nu întârziați va rog. apoi pleacă și ea. Cacat. Trebuie sa ne oprim acum altfel nu o sa am timp sa fac dus pana la întrunire.. zice Bella care îi da drumul băiatului după ce îl lovește zdravăn de perete și se uită la unghiile ei. Spre norocul universului, erau intacte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 8:44 am

Data viitoare trebuie să o iau mai in serios. și se șterge și el de sânge. Se ridică în picioare și fuge și el la duș. Lejereala șatenului la făcut și pe el să aibă garda mai jos decât era cazul. Data viitoare te fac praf. spune mai cu ură. Totuși nu putea să iasă cu scandal mai mult decât era cazul. Așa că o lasă în pace pe Bella, deocamdată. La întrunire este toată lumea, se oficializa înscrierea Juliettei și cum ei sunt un grup unit normal că se sărbătorește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 16 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 16 of 100 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 58 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum