Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 11:11 am

Shirley lasă paharul în camera ei de vrăji și merge după în dormitor, unde îl vede pe brunet.Era și timpul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 11:25 am

Eh. O zici de parcă am fost plecat mai mult de o zi... se scuză el repede și se pune în pat normal. Nu bănuia ce plănuia ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 11:49 am

Ai fost plecat destul. zice şi ea imediat după el şi se pune de asemenea în pat. Era şi ăsta un moment bun să-l tortureze, dar e mai intens seara, când se lasă întunericul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 1:19 pm

El nu știe asta așa că se comportă normal. La ce nervoasă părea nu intenționează să se dea la ea că el crede că s-ar putea alege cu nervi mai mari. Așa că face ceva drăguț. Dacă băieții normali când simt că au făcut o tâmpenie îi iau soțiilor flori, Izaya se face într-un motănel negru și se alintă la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 2:13 pm

La asta se şi aştepta. Nu putea sta supărată mult pe el, mai ales în forma aceasta sublimă, aşa că îl ia în braţe şi îl pune pe pieptul ei, începând să-l mângâie. Avea şi ea nevoie de doza ei de Izaya, nu? Între timp, Bella se trezeşte, vede biletul şi e puţin confuză. Tocmai m-a lăsat singură, de capul meu, în vila asta gigantică a lui? Dar normal că n-avea să strice ceva pe acolo, ci doar se îmbracă, se aranjează, mănâncă şi pleacă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 2:21 pm

Motanul toarce și se lasă alintat. Izaya ii dă atenție lui Shirley în totalitate. Se bazează că Bella se va da mare cu Pierre în rândul fetelor iar Allan să acționeze. De acum nu mai e nevoie să stea cu blonda așa mult ca în prima zi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 2:56 pm

Cât timp bruneta se bucura de joaca cu pisica Izaya, blondina merge la baza eroilor să vadă dacă se anunţă ceva şi să-i caute pe ceilalţi. Dă de Julietta singură, că celelalte mai mult ca sigur erau cu băieţii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 3:10 pm

Eden era ocupat în momentul ăsta cu strângerea de informații și trebuie să facă asta singur. În schimb Allan era singur pe hol și nu știa că a ajuns și Bella.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 3:34 pm

Cele două încep să discute despre ale lor, că Julietta voia să intre iar la curent cu starea fiecăruia. Aseară m-a scos Pierre în oraş şi, ghici ce, mi-a cumpărat fix mallul din centru! La început nu l-am crezut, dar am primit mailuri de la firmele de acolo cu felicitări şi întrebări. Apoi am fost la el acasă şi de acolo e istorie. începe să relateze pe un ton foarte pasionat. Se vedea că acum era cam pierdută în spaţiu şi visare. Am avut atâţia băieţi de-a lungul timpului, dar el este cel mai bun. Julietta nu prea era de acord cu metodele ei, dar nici nu comentează mult. Deocamdată sună bine, dar nu te grăbi cu el. Nu se ştie niciodată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 3:56 pm

Allan aude discuția lor și în prezent e doar uimit. Bella să fie așa aeriană după un tip pentru doar o zi? E clar că nu e doar un tip cu bani. și se simte amenințat pentru prima oară. Știa că Bella se vede cu mulți tipi, dar de data asta se simte amenințat. Dar nu intervine în discuția fetelor, ci ascultă în continuare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum