Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 12:47 am

Dacă nu se trezește în doua ore, o trezești forțat sau îi lași un bilet. Nu mă interesează! îi răspunde autoritar și încheie subiectul. Ce? Ea s-a întors sa doarmă cu el după ce s-a futut cu toți colegii lui. E ceva ce nu încalci! Iar ca sa își îndeplinească planul, merge la blonzi acasă și intra direct în dormitorul lor. Serena era în bucătărie sa gătească, dar oricum Shirley îl căuta pe Jimin. Hei, știu ca am intrat ca o nesimțită, dar am sa te rog doar ceva simplu, nu pe gratis, bineînțeles . îi zice pe un ton normal, ca știa ca așa se negociază cu Jimin : direct și cu un târg favorabil.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 12:50 am

Ok. Probabil că a aflat ce face Izaya. dar nu zice asta în realitate.Spune repede că îmi e cam foame și nu-s cea mai sociabilă persoană. ii zice direct, că n-are chef de discuții inutile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 12:53 am

Exista vreo metoda prin care mă poți face vampir pentru o noapte? Fraierul ăla crede ca se fute cu altele pe gratis după ce eu am fost chinuita de voiam sa fug de pe planeta când m-am futut cu alții. spune și îl privește serios. În cărțile ei cu vrăji nu găsea asemenea chestii, iar el era cel mai puternic vampir pe care îl știa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 12:55 am

Trebuie să bei sânge de vampir. Acesta dă oamenilor puteri de vampir limitate până dispare din corp. Ce oferi în schimb? ii zice direct, că nu oferă nimic gratis.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 12:58 am

Pai asta știa și ea. Sincer, nici nu știu ce îți trebuie.. Este ceva ce vrei? apoi ridica din umeri. Cam ambele familii erau împlinite în toate planurile. Vrei o casa noua, ca asta e antica? Vrei bani? Vrei din cărțile mele de vrăji? Mă pot lipsi de orice la vârsta asta. începe sa îi insiruie.Oh, stiu! O camera plina cu sextoys, ca e la moda și prinde bine rău. Facem subsol la casa voastră și după mă ocup eu de tot. zice apoi mai energica. Îi plăcea sa răspândească acest concept de camera cu sex toys pentru toate împlinirile carnale.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 1:05 am

Blondul se gândește și ii răspunde Nu. E cam mainstream și nu îmi place. Să zicem că îți dau din sângele meu doar dacă îmi vei îndeplini o favoare când o să îți cer. Material nu am nevoie de nimic. Dar în caz de ceva să apelez la tine fără să mă refuzi. ii zice mai serios. Că cam are dreptate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 1:10 am

Bruneta se bosumfla ca ei nu sunt genul ăla de cuplu, dar mergea și așa. Oricum, la ce rar comunica, probabil nu o sa îi ceara niciodată nimic....Sau la ce naspa se ocupa copii lor de apărarea planetei, probabil o sa îi ceara odată ajutorul. Cine știe. O sa fie vremuri și vremuri. Ti-ar sta foarte bine în rolul de sadic, păcat... Chiar mai bine decât lui Izaya. zice și oftează după. Dar îmi convine și așa. Ai cuvântul meu ca nu o sa te refuz când o sa îmi ceri ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 1:13 am

Sadic sunt. Dar eu sunt mai clasic. Nu îmi plac jucăriile astea. și ca să nu stea de vorbă aiurea ia o seringă și ii pune sângele lui într-un pahar. Atât o să îți ajungă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 1:22 am

Shirley sigilează paharul cu o vraja ca sa nu se coaguleze sângele sau sa nu se verse. Mersi. Seara asta o sa îl chinui cu însuși coșmarul lui cel mai mare. apoi deja are o față malefică și dispare. N-avea rost sa mai stea la taclale cu Jimin, ca știa ca încearcă degeaba... A mai avut ea tentative de imprietenire dar nu au funcționat. Și cu asta a ajuns Shirley în avantaj.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 9:18 am

Lui Jimin ii convine ca Izaya să fie chinuit și să aibă o favoare când vrea el. De-aia nu a negociat mult că are cam ce vrea. Izaya ajunge în forma lui originala acasă ca să nu facă bruneta o criză de gelozie și mai mare. Ia lăsat blondei un bilet că ar trebui să plece și că va veni la bază dacă e cazul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum