Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Mar 04, 2018 11:06 pm

Fata se miră Și nu înțelege de ce face asta, dar nu se plânge, pentru ca este un semn ca este bine și nu o sa moara. Se pune lângă el și vrea sa adoarmă. Serena, ca o mama buna, aduce niște pungi de sânge și pentru vampirii noștri, adică Bella, Klaus și Celia (nu am uitat ca a fost transformată de Klaus), ca sa se refacă mai repede. Ceilalți mănâncă mâncare normala și după merg în niște camere de oaspeți sa doarmă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Mar 04, 2018 11:12 pm

Astfel fiecare e în camera lor și se odihnește. Allan se trezește și o privește adânc pe Bella, zâmbind. Este vampir complet și știe că acum eternitatea o va petrece cu Bella și e foarte fericit. O ia în brațe și îi duce capul la piept. Bella, am avut un vis.. Aveam o casă de vacanță undeva la munte. Împreună cu noi erau mai mulți copilași bruneți și blonzi ce se jucau în natură în timp ce noi îi priveam fericiți. În visul meu eu și tu tine știam să facem foarte mulți bani și să ne permitem orice. Din adâncul inimii mele sper ca ăsta să ne fie viitorul... îi zice în șoaptă în timp ce se joacă puțin cu părul ei blond și auriu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 05, 2018 10:45 am

Fata îl aude în somn și zambeste, apoi se trezește. Da? O sa îți fac câți moștenitori dorești, dragul meu. zice fericita și se ridica puțin sa îl privească. Te simți bine? Ti-e foame?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 05, 2018 10:54 am

Momentan nu simt senzația de foame. și se gândește acum că e vampir la ce poate să facă. E puțin ironic că noi înainte eram mai separați. Se pare că răul cu tipul cel nou și inamicii ne- au unit puternic. și chicotește puțin.Poate la seară o să am mai multă sete de sânge. Dar acum nu am nimic. și răsuflă ușurat. Ceilalți cum sunt? Sper că nu au pățit nimic...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 05, 2018 4:35 pm

Sunt bine și ei. Mama le-a pregătit niște camere în  care sa doarmă ca sa isi refacă puterile. îi răspunde și se ridica în fund. Îl sărută pe buze și după îl privește cu drag.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 05, 2018 5:23 pm

Allan voia să îi facă asta mai târziu. Dar simte că nu o să mai fie amândoi plini de emoție ca acum. Știu că nu este locul cel mai special. Probabil nici nu e cel mai potrivit moment. și în mână îi apare o cutie micuță și roșie. Aștepta de ceva timp chestia asta. Dar cum totul este plin de sentiment iar transformarea lui în vampir reprezintă momentul că vor face o familie... Se ridică în fund și o privește cu drag. Bella, vrei să fi soția mea? și deschide capacul cutiei. Era un inel dintr-un aur pur , strălucea precum părul ei. Când la văzut imediat s-a gândit la ea. Avea plănuit să o ceară într-un vas de croazieră. Dar ultimele momente îl fac să se grăbească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 05, 2018 6:39 pm

Trebuia sa se pună în genunchi, nu în fund, lol. Dar nu-i bai ca fata nici nu acorda atenție detaliului ăsta, ci e cuprinsa de emoție și captata de acel inel. Da, Allan! Da! zice imediat și vocea deja îi tremura. Îl ia în brațe și îl satura cu drag. Nu exista băiat mai potrivit pentru mine ca tine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 05, 2018 6:44 pm

Te iubesc. și o ia în brațe și o sărută pasional. După care se pune peste ea. Încercăm acum să facem și moștenitori?
ii zice deja mai pervers. Cum marele rău nu mai e pe pământ se pot axa pe familie. A și uitat unde e și cine mai e în zonă. Asta până apare Jimin în spatele lui.Nu crezi că e cam devreme copile? și il sperie intenționat. Allan se blochează și nu știe ce să facă. Acum că ești vampir va trebui să porți prezervative. Bye bye. și ii le lasă pe masă și dispare.  Ce tată lol.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 05, 2018 7:46 pm

Bella incepe sa rada si asteapta sa plece tatal ei ca sa poata spune dupa: Well, dacă tot vrei o familie pe canapeaua din sufragerie, o sa trebuiască sa fii pregătit pentru un socru ca Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 05, 2018 7:52 pm

Iar Allan parcă revine cu picioarele pe pământ. Ma luat puțin valul. Ce să zic. și face o față mică urâtă. După care îi vine în minte o idee malefică. Practic ești prima fată din grup care se va căsătorii oficial. Te poți da mare acum în fața lui Julietta-san că știu că îți e rivală în toate. și iese micul malefic din Allan. Dacă tot Jimin le-a stricat momentul lor de dragoste, măcar să strice și el ziua celorlalți!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum