Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 11:44 pm

Normal că nu mi-au plăcut bătrânii sau bărbaţii ăia. Dar acum am găsit un Sugar Daddy de vârsta mea. continuă pe un ton mai calm, ca să nu ţipe în toată baza şi să nu audă toţi ce discută ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Feb 16, 2018 11:48 pm

Și acum ce urmează? Să îl iei de soț?
o zice mai mult la mișto. Adică se cunosc doar de o zi și nu se aștepta ca ei să fie atât de apropiați. Dar nu o știe pe Bella 100% precum crede el că știe..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Feb 16, 2018 11:50 pm

Vai, dar chiar sper! Adică m-a dus la el acasă, mi-a gătit, mi-a zis că mă vrea.. În ritmul ăsta, nu-l las să-mi scape. şi chicoteşte. Ea vorbea oarecum serios, deşi nu aborda un ton pe măsură.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:00 am

Pe cât de fapt Pierre doar a vrut să se folosească de ea indiferent de costuri. Dar nimeni nu știe asta. Allan e călcat de coadă și se supără mai tare. Dar încearcă să se calmeze că nu e în locul perfect pentru ceartă. Fie. Fă ce vrei. Știam că nu te poți schimba nici după bătaia aia nasoală când a murit Julietta. Succes în obținerea de bani ușor de la fraier. și ca să nu se certe cu ea mai mult preferă să plece momentan.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:05 am

Fata face botic şi se uită la el cum pleacă. Oare e supărat că nu o să o mai fac cu el sau? Ne putem vedea în secret...Of. Se ridică şi ea de acolo şi pleacă în oraş, că nu mai băuse sânge de mult, şi normal că nu-i putea cere lui Allan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:08 am

Allan avea nervi că ea s-a lăsat prea ușor unui tip pe care îl știe de prea puțin timp. Nici nu la interesat sexul aici. Dar deh, dacă asta îi pasă blondei, csf. De supărare Allan se antrenează foarte intens în sala de box. Pune o poză cu fața francezului pe sac și dă cu pumnii în el cu ură. Ca să se descarce.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:10 am

Iar ca să nu fie efortul lui în zadar, Julietta, care spionase toată treaba, îl urmăreşte pe Allan şi când vede ce face, se abţine să nu râdă. Scoate telefonul şi face o poză pe care i-o dă lui Eden cu mesajul Cred că ăştia au nevoie de ajutor. Bella e topită după francez şi Allan e gelos. Dacă mai durează mult, tot familionul o să încerce să-i ajute, doar că Bella-i prea blondă să-şi dea seama.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:15 am

Și cu ce am putea să-i ajutăm? Noi ne-am rezolvat problemele între noi fără ajutorul altcuiva... îi răspunde Eden la telefon. Adică da, ține la Bella și Allan. Dar nu știa cu ce să-i ajute în treaba asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:19 am

Eu nu-l văd bine pe Pierre. Pare prea ciudat cum a ajuns aici și s-a împrietenit cu noi, apoi fix el bogat, s-a dus fix pe cea mai materialista. Trebuie sa fie ceva la mijloc. Are el un scop. îi zice încet, sa n-o audă altcineva. Sigur are un defect, ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:24 am

Probabil s-a dus pe cea mai materialistă că e mai ușor de folosit decât o fată cu principii? Probabil voia pe cineva să folosească fără mari bătăi de cap. îi răspunde Eden mai mult aleatoriu gândind la rece. Dar se aproprie de realitate totuși.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 27 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 27 of 100 Previous  1 ... 15 ... 26, 27, 28 ... 63 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum