Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 2:14 am

Ea e una dintre colegele noastre, Bella. E destul de puternică. Blondina îşi aude numele cu auzul de vampir şi se întoarce repede la ei. Oh, neaţaaa! strigă şi merge repede la ei. Aveţi grijă la unghii, încă nu cred că s-au uscat. le zice după. Se vedea că era destul de răsfăţată, că ţinea foarte mult la lucrurile materiale. Bună dimineaţa, Bella-chan. El este Pierre. E nou aici. A doua fată se uită la el de sus până jos şi înapoi, apoi zâmbeşte. După ce sunt sigură că mi s-au uscat unghiile, putem să ne cunoaştem mai bine. îi zice pe un ton pervers şi îi face cu mâna, ca un salut.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 2:20 am

Deci ea e Bella... Îmi pare bine să te cunosc, numele meu este Pierre. Sper că ne vom înțelege bine. și ii zâmbește larg, având iar accentul lui. Da chiar. Poți să ne zici cum este in Franța? il întreba curios. Cum Pierre prin Izaya a fost în toată lumea știa ce să zică, așa că povestește ce a trăit pe acolo și toate cele importante.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 2:23 am

Bella îl ascultă şi ea atent după ce se aşează pe un fotoliu lângă. La final, întreabă Auzi, dar bani ai? fără nici o neruşinare. Adică de ''cunoscut mai bine'' oricum o să o facem, dar aşa, să ştiu.. şi îi zâmbeşte de parcă subiectul ăsta nu era deloc ciudat. Aurora îşi dă ochii peste cap şi se gândea că mai bine îi lasă deja singuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 2:29 am

Dacă îți demonstrez că pot să cumpăr un Mall plin dacă vreau ce ai crede? Uitate la mine. Am crescut într-un mediu frumos unde am învățat să protejez lumea. Deci nu am probleme financiare. ii spune mai "modest". Are bani câți toți Sugar daddy pe care ii avea ea la un loc. Deci nu era o problemă cu banii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 2:32 am

Problema era doar că era luat.. de duşmana mamei Bellei, lol. Doar că nici unul nu ştia. Oh, perfect. Înseamnă că o să te ţin mai mult decât mă aşteptam. Şi spre deosebire de ceilalţi Sugar Daddy pe care i-am avut, arăţi şi bine. îi răspunde mulţumită. Hm, oare puterea ta se compară cu a mea? iar acum trece la următorul capitol. Nu era un detaliu prea important pentru ea, dar voia să aibă cu ce se lăuda.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 2:36 am

Mă ții? și se vede deranjat, dar nu comentează, deocamdată. Ce zici să facem un meci de antrenament? Că de vorbit toți suntem tari în gură. zise mai cu tupeu. Lui Hans în schimb ii se pare bună ideea. Așa îl văd la dispoziție pe băiatul cel nou.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 2:41 am

Bine, dar tu îmi plăteşti masajul de relaxare de după. îi zice şi ridică din umeri. A observat că l-a deranjat replica ei anterioară şi voia să-l destreseze cu bătaia, chit că abia îşi făcuse unghiile. Merg într-o sală de antrenament şi se pun faţă în faţă. Doamnele primele. şi începe cu nişte atacuri banale de foc. Celia termină duşul şi merge spre sălile de antrenament să vadă cum o duce Klaus, dar înainte de a ajunge la el, dă de sala celor doi. Vai, sora lui Klaus o să şi-o ia pe cocoaşă rău de tot.. îşi spune şi se opreşte să se uite şi ea lângă Aurora şi Hans.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 2:46 am

Cu atacuri ca ălea nici nu o să mă zgârii. și prinde atacurile alea cu palmele,neavând o rană sau ceva. Uite ăsta e un atac de foc. iar Pierre suflă capete mari de dragon de foc in direcția ei.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Feb 07, 2018 2:54 am

Nici tu pe mine, iubire. spune Bella încrezătoare şi fuge fix spre capetele de dragon. Deschide gura şi le înghite ca pe un desert. Cred că prietenii mei nu ţi-au zis foarte multe despre mine.. apoi se linge pe buze şi suflă înapoi dragonii spre el. De data asta sunt mai rapizi şi mai mari şi îl urmăresc pe şaten, adică nu atacă pe o rază dreaptă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Feb 07, 2018 2:57 am

Și el își dă seama de asta așa că se protejează cu o barieră că altfel nu scăpa. Hai încoace. și ii face semn cu mâna să vină la el cu mai mult tupeu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 15 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 100 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 57 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum