Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:30 am

Și asta trebuie dovedit! îi zice hotărâtă. Punctul lui de vedere nu era rău. O sa mai stau pe la baza sa văd dacă vine. si după închide telefonul. Păcat totuși ca Shirley nu are de gând sa lase mâța prea devreme. Azi Pierre are zi libera. spune și ia doua lăbuțe de-ale ei în palmele sale. Și tot azi Izaya o sa se revanșeze fata de soția lui, adică cea mai importanta femeie. apoi zambeste inocent. Se gândea ca nu are rost sa aștepta pana seara pentru ce voia sa facă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:33 am

Uh? Și cum vrei să fac asta? spune pisica pe un ton inocent. El credea că deja o revanșează prin forma lui de pisică.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:37 am

O sa vreau sa începi prin a te transforma iar în om. îi zice calma și îl da jos de pe ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:39 am

Brunetul face pe cumintelul și revine la normal. Ok..Și acum ce facem? Sex?   o întreabă normal, că el se gândea că poate bruneta vrea asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:45 am

Neeee. Sub nici o forma. Azi nu primești deloc sex. spune și se teleporteaza în camera cu sextoys. Stinge toate luminile și bea paharul cu sângele lui Jimin, devenind vampir pentru câteva ore. Îl pune pe Izaya pe patul din mijloc și îl leagă la mâini, vrăjind normal frânghia ca sa nu o rupă. Dacă Bella-i proasta, o sa te dominat eu ca vampir. si ochii ei roșii luminează în fata lui. Fata își vara mâinile sub tricoul lui și îl da lent în sus.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:50 am

Nu e deloc amuzant. spune Izaya iritat și se mișcă find deranjat. De ce te-ai făcut vampir mă rog? Ști că urăsc specia asta mai mult ca orice. spune urâcios și se uită urât și la ea. Așa mare ură are pe vampiri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:53 am

Tu nu înțelegi... Tocmai pentru ca știam ca îi urăsti, m-am făcut. îi răspunde și se linge pe buze. Ani de zile am așteptat ocazia sa te pot tortura și eu justificat, cum mi-ai făcut tu. iar cu asta da tricoul lui sus pana la frânghie și începe sa se dezbrace și ea, ca sa fie mai interesanta scena.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 12:55 am

O zici de parcă m-am culcat cu copila aia de mai multe ori. și se mișcă în continuare. Bănuia că va vrea să-l muște și nu-i convine ideea asta deloc!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 17, 2018 12:59 am

Dar nu te pedepsesc doar pentru Bella... Asta este pentru toate cu care ai facut ceva când erai Pierre. Acum ca ea este goala, se simte mai în largul ei și se apleacă ușor spre Izaya. Bine ca pe insula asta nu mai e nimeni sa te ajute. iar acum vine însfarsit momentul în care Shirley își scoate colții și îl musca pe Izaya de gat. A făcut multe la viața ei, dar sa suga sângele cuiva ca pe hrana, parcă nu. Noroc ca în forma de vampir e mai toleranta la asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 17, 2018 1:02 am

Ți-am zis că urăsc vampirii. și tipă că il doare. Nu știe de unde ia venit ideea asta oribilă. Dar la supărat destul de nasol și ii o va plătii cândva la fel. Jimin vede tot telepatic și râde de nu mai poate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 28 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 28 of 100 Previous  1 ... 15 ... 27, 28, 29 ... 64 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum