Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 11:42 pm

Sunt oribilă. Îmi pare rău pentru tot. zice printre suspine şi îl ia şi ea în braţe, strângându-l tare de tot. Ştia că el vrea să-i treacă de ea şi scena asta nu prea ajuta, dar n-are ce face. Julietta şi Eden văd de la geam asta. Bănuiesc că merg şi planurile fără folosit de puteri. zice şi zâmbeşte. Ea se gândea că de acum cei doi o să o ducă puţin mai bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 11:47 pm

Te iert, te iert. îi răspunde ca să își mai revină la normal. Dar iertarea asta e fix ca la mă-sa. O iartă, dar nu uită ce-a făcut! Așa că după ce s-a întâmplat nu o să fie ca înainte de Pierre în nici un caz. Dar nu putea să îi zică asta acum când e slabă.Da. Rezultatele fără puteri sunt mult mai sincere și naturale. În plus sunt mai puternice pe termen lung. completează și Eden ideea argintiei. O ia de mână și o ține strâns. Iubirea asta de aici ma excitat. Cum nu avem treabă hai să facem sex undeva. Ce zici? o întreba normal. Chit că nu are rost să detaliem asta, dar acțiunea de sex se pupă cu momentul ăsta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 11:52 pm

Orice pentru tine. zice şi argintia şi se teleportează acasă, ca să nu mai stea la bază cu frica că pot fi prinşi sau sunt camere de filmat. Bella se calmează într-un final şi îşi îndreaptă spatele. Se şterge de lacrimi cu podul palmei şi după se uită la el, cu ochii încă roşii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 11:54 pm

Așa Eden cu Julietta încep să facă sex. Allan se ridică și îi întinde mâna. Eu trebuie să merg la magazin. Dacă e poți să îmi zici ce ai pățit pe drum. și se îmbracă cu maieul de dinainte ca să nu fie complet gol pe sus lol.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 11:58 pm

Fata îl simte în continuare distant, dar măcar stă cu ea acum. Îl ia de mână şi se ridică. Pierre şi-a bătut joc de mine. A spus că sunt doar un obiect, o curvă cu pretenţii. şi oftează lung. Eu am tot încercat de ceva vreme să mă lepăd de asta,
stând doar cu câte unul pe rând, dar nici asta nu a adus nici un bine..
îi zice încet în timp ce merge pe drum spre magazin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:03 am

Dar Allan își dă drumul de la mâna ei. Nu că ar avea nevoie de ea. Dar nu se grăbește să se împace cu Bella.Well. Atunci altă dată gândește mai mult, nu mai alege cu banii. și păstrează același ton neutru. Încă se vedea că are depresie și numai de împăcări n-are nevoie acum. Are în continuare ochi triști. Dar nu se mai grăbește cu relațiile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:07 am

Ea se uită în jos, simţindu-se nasol că el nu e mai cald cu ea. Dar şi-o merita, oarecum. Şi având în vedere că semăna foarte mult cu Shirley, se explicau multe. Merg în tăcere la magazin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:11 am

Allan nu mai zice nimic și ia tot ce trebuie de la magazin și se întorc la bază. În momentul ăla nu își vorbesc deloc. Lasă consumația pe birou și merge la antrenament. Klaus ii vede împreună așa că merge la sora lui când brunetul a plecat. Păreați foarte triști amândoi. Ce s-a întâmplat?  
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 27, 2018 12:14 am

Eu am fost păcălită de Pierre şi el suferă că nu l-am ales înainte. spune pe scurt tot adevărul când îl vede pe fratele ei. Şi acum nu ştiu ce să-i fac..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 27, 2018 12:18 am

Poate omul are nevoie de un timp singur.Rasa asta este mai sensibilă la șocurile emoționale. Vezi cum se comportă cu tine. Încearcă să îl vizitezi când crezi că e mai relaxat. Nu știu. N-am avut probleme de genul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum