Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 3:15 pm

Titlul ăla se câştigă, nu ţi-l afirmi tu aşa oricând. îi explică şi eliberează un fum din ţigară spre el. Acum ţi-am zis aşa, o singură dată, doar de dragul momentului de aseară. continuă apoi şi ia plăsuţa cu vibratoare din mâna lui. O să le port doar dacă mi le pui tu. şi cu asta a terminat tot ce avea de zis şi ţigara de fumat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 3:24 pm

Lui Klaus ii place că Celia a căpătat mai mult curaj. Ok, ți le pun când o să îți revii complet ca să nu aud că îți fac ceva ce te rănește prea tare. În schimb o să îți îndeplinesc toate poftele pe care le dorești. zice cu un zâmbet puțin malefic pe față în timp ce ii mângâie încet chipul ei frumos. I-ar fi plăcut să ii zică cu Master în continuare, dar ii place mai mult dacă câștigă acel titlu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 4:54 pm

Uşile camerei se deschid automat pentru că acum se treziseră şi bruneţii şi îi văd că nu mai făceau nimic. Bunicii îngeri păzitori au mai întărit încă o relaţie. Hm, cine să fie următorii? îl întreabă Shirley pe Izaya din cealaltă cameră în care erau. Oh,ne lasă să plecăm? Perfect, că trebuie să cumpărăm anticoncepţionale.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 5:07 pm

Bella cu Allan? Ei au o relație foarte dubioasă. Se plac dar și-o trag cu alții. comenta și Izaya. Ai luat o pastilă înainte să adormi.Dar da,va trebui să cumpăram mai multe. Nu cred că se vor supăra de iau câteva jucării de aici nu?  
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 5:24 pm

La câte sunt aici şi la câţi bani au, nu cred. Oricum, în cel mai rău caz, o să te chinuie pe tine cu jucăriile pe care le-ai luat.Şi atunci mie îmi convine. îi răspunde şi chicoteşte. Îşi ia hainele şi merge spre uşă. Toate fetele din familia noastră au un fetish pentru momentele gay.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 6:01 pm

Ahm, prefer să nu zic nimic. Doar că mie nu îmi place fetișul ăsta. ii spune pe scurt. După ce sunt gata își iau jucăriile și pleacă. Ce repede cresc. spune Izaya în timp ce privea copii de la geam.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 6:58 pm

Da. Deci de ei doi m-am ocupat eu. De Bella şi Allan te ocupi tu? îl întreabă deja entuziasmată. Eden cu Julietta se descurcau cu sexul şi fără ajutorul bruneţilor, dar normal că Shirley se gândea să-i aducă şi pe ei odată în camera respectivă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 7:17 pm

Să zicem că pot lua pe Bella ca client și să dea de Allan aici. și se gândește lung. Sau să ii pun într-o situație periculoasă?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 9:04 pm

Tu crezi că Bella o să o facă cu tatăl băiatului cu care e neoficial? Totuşi, nu ne putem implica chiar atât de mult. îi spune privindu-l. Altceva. Ceva periculos, orice vrei. şi ridică din umeri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 9:14 pm

Cine a zis că trebuie să umblu cu fața mea? Ai uitat de Pierre-san? și acum chicotește puțin, știa si bruneta că Izaya e expert în deghizări. Asta cu treburile periculoase nu am idei. Nici unul dintre ei nu e slab, plus că-s cam nervoși pe tipul ăla Black.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum