Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 9:28 pm

Oh, ce vremuri erau pe atunci.. Iar o să le exciţi pe toate fetele.. Vezi de data asta să nu mai ajungă vreo nepoată de-a noastră să ţi-o sugă când vorbeşti cu mine. îi spune şi chicoteşte. Dacă el a lăsat-o pe ea mai libertină, era corect să fie şi ea la fel cu el. O să fie interesant.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 9:36 pm

Eu personal nu mă voi da la ea mai mult decât este cazul. și rade puțin. Nu are plănuit să ii o tragă, dar dacă ea se dă la el se poate întâmpla orice dacă este neatent. Cum fac? Mă fac pe un nou erou din oraș? Că trebuie să fiu văzut des și de Allan ca să il fac gelos. spune Izaya normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 9:37 pm

Da. Aşa e cel mai rapid probabil. îi zice şi ridică din umeri. Bruneta se aştepta ca Pierre să vrăjească cu uşurinţă măcar 60% dintre fetele din baza eroilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 9:42 pm

De formalități mă ocup eu. Vreau să-mi zici dacă mai am șarmul ăla de atunci. iar corpul lui Izaya face o lumină puterincă care după dispariție s-a transformat în Pierre, adolescentul franez. Îți era dor de accentul ăsta, dragă? și se uită la ea în ochi.
Spoiler:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 9:51 pm

Bruneta se muşcă de buză când îl vede transformat şi îl sărută pe buze. Pentru orgoliul meu, vreau să fiu prima din baza asta de eroi care o face cu Pierre...în orice fel. şi îl trage în pat repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 9:55 pm

Putem să o facem câte ore vrei tu. și o sărută și el pe buze pasional. Ia fost și lui dor puțin de forma asta în care mai toate fetele sunt atrase de el, csf.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 10:00 pm

Dar cum să nu-i placă? Helău? Shirley, ca scriitoarea, e moartă după accentul francez şi pronunţia de R mai apăsat, aşa că se excită şi îl dezbracă imediat. Dar pentru că n-are rost să punem accent pe această parte, cei doi fac sex de câteva ori, până se satură bruneta. Bine,acum te las să te duci şi să faci ce ştie Pierre mai bine, să vrăjească fete. şi îi dă hainele înapoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 10:04 pm

Mersi, Dragă. Îmi fac un duș și am plecat. iar de aici Pierre face un duș scurt și își ia hainele de adolescent. Umblă la baza de date a centrului eroilor și il transferă pe Pierre acolo fără ca nimeni să știe despre asta. Vine ziua următoare iar Pierre ajunge acolo. Chiar că arată diferit față de data trecută. comenta și acesta în gând. Momentan nu vede pe nimeni cunoscut, așa că se plimbă singur pe hol.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 06, 2018 10:12 pm

La bază eroii trebuiau să fie prezenţi în fiecare dimineaţă în cazul în care erau misiuni noi, aşa că de aia sunt şi fetele acolo, cu excepţia Juliettei care nu era încă înscrisă, ci doar venea adusă de Eden pentru antrenamente. Oare cine să fie prima fată de care dă Pierre al nostru? Celia să fie! Celia care avea acum multele vibratoare puse în ea şi mergeau pe o intensitate mică. Era prima zi cu ele, deci era încă sensibilă. Îl vede pe băiat pe coridor şi îl priveşte destul de insistent, pentru că ştia că nu e de aici de multă vreme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 06, 2018 10:18 pm

Francezul șaten își întoarce privirea către Celia când îi aude pașii. Hei, eu sunt Pierre. Sunt nou pe aici, ai vrea să îmi prezinți baza te rog? La cât de frumoasă ești nu cred că ești doar o simplă lucrătoare pe aici. și deja începe cu vrăjelile. Dar asta era în personalitatea francezului și nu o poate schimba prea mult. Accentul nu il ascunde deloc, ba chiar e mândru de asta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 9 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 100 Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum