Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 8:24 am

Nu știu. Câți pot face. După ce trec de prima naștere iti zic câți mai vreau. si rade puțin. Nu voia nici sa abereze pe aici, ca stia ca nașterile sunt grele și ea nu prea era experimentata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 8:30 am

Da, se știe că după naștere mai e și o perioadă de recuperare. Nici prea multe nașteri nu-s ok că îi fac ei rău pe termen lung. O ține de mână și încep să se plimbe. Ce loc liniștit...Chiar ma calmat visul ăsta. Cred că o să mă trezesc curând. Ar trebui să revii și tu la normal. și o privește zâmbind.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 10:43 am

Se oprește din mers, îl sărută lung pe buze și după îi zambeste. Dormi cât ai nevoie. Aici sigur nu mai e nici un pericol. si după iese din visul lui. În realitate rămăseseră îmbrățișați și ea nici acum nu îi da drumul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 11:03 am

Trecuseră o oră și jumătate de când Eden dormea și era în vis cu Julietta. Timpul ăsta ia ajuns și se trezește. Își ridică privirea și vede că e trează. Acuma tu ai avut grijă de mine, huh? și îi zâmbește cald. Aparent timpul petrecut aici ia făcut să se unească foarte mult atât fizic ( prin copilaș) cât și spiritual.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 12:36 pm

Doar nu o sa te las la greu, nu? îi spune pe un ton calm și îi mângâie chipul. Cat a fost la el în vis, normal ca a dormit și ea, deci acum e mai relaxata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 1:20 pm

Știu că o să fim împreună la bine și la greu. Așa că mă aștept să ai grijă de mine când simți că nu-s în regulă. și o sărută dulce pe buze. Totuși sunt de ceva timp în cameră și brunetul și-a dat seama de asta. Uhm. Puțin off topic. Crezi că grupul ne-a simțit lipsa? Suntem de ceva timp aici totuși.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 1:50 pm

Știu, dar nu puteam sa te las nedormit. zice și ea și chicoteste. Oricum se gândea ca toate cuplurile sunt ocupate separat, deci nu era chiar o problema. Hai totuși sa ne îmbrăcăm și sa mergem. Pana la urma, nu suntem la noi acasă. si se ridica din pat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 2:05 pm

Astfel Eden e iar relaxat și în putere și începe să se îmbrace in hainele lui și ies împreună. Copii nu știu ce făceau timpul ăsta. Dar Jimin cu Serena da! Doar e casa lor dăh.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Mar 12, 2018 4:04 pm

Cei doi încearcă sa meargă normal înapoi spre bucătărie, dar Serena cu Jimin îi întâmpină pe drum. Vă dați seama ca ați cam întârziat, nu? Noroc cu mine ca i-am distras pe restul sa nu mai întrebe de voi. Sa aveți un copil frumos și sănătos. le ureaza pe un ton pașnic. Julietta uitase ca exista camere de filmat și auditive, dar acum se pare ca îi s-a adus iar aminte. Pai...aaa...mulțumim. zice ușor rușinata de toată treaba.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Mar 12, 2018 4:13 pm

Îmi pare rău dacă ce am făcut va deranjat doamnă Serena. Doar că am avut amândoi așa de mult stres și necazuri încât după o discuție sinceră am decis să trecem la următorul pas.. și își apleacă capul în semn de respect. Jimin chicotește. Știm totul despre voi și într-un fel vă înțeleg. Așa că nu vă îngrijorați. le spune Jimin bine dispus. Foarte respectos băiatul cu noi. Se vede că e diferit de familia lui...Viața la făcut să nu fie arogant ca Izaya sau gemenele în trecut. comentează în gând cu Serena.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum