Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 82 of 100 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Mar 14, 2018 1:20 am

Este sănătoasă. Fericită nu prea ştiu. Cică şi Levi este plecat cu lunile de zile de acasă la tot felul de campionate. Antrenează şi o echipă de începători şi nu prea are timp de ea. Of, şi când te gândeşti cât de mult s-a chinuit ea să-l cucerească.. apoi îşi dă ochii peste cap. Aparent, băieţii din generaţia gemenelor erau nişte eşecuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Mar 14, 2018 1:27 am

Cam asta e. Dacă generația trecută fetele au fost cele mai bune, acum pare invers. Poftim? Eu am renunțat să mă văd cu Cecilia doar că ma rugat el să stau departe de ei..Cică le stricam relația. Și la cât a ținut și s-a luptat Cecilia pentru el în tinerețe am zis că mai bine plec eu decât să sufere ea. Off.... și e dezamăgită. A pierdut atât de mult timp cu persoana pe care o iubește cel mai mult din cauza unor tipi slabi. De ce bărbați proști am dat ambele...Mai bine ne căsătoream noi două și cred că eram mai fericite. Material nu am avea probleme și de distrat și dat atenție i-aș acorda tot ce am. Off. Destinul ăsta. și oftează. Mai bine te-ai vede cu ea și ați începe să discutați.E adevărat că tu și ea nu ați făcut cele mai bune decizii în trecut. Dar acesta nu poate fi schimbat.Mai bine atât tu cât și ea ați vorbii cu soții voștrii să vedeți de puteți repara ceva. Dacă nu...faci și ideea ta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Mar 14, 2018 1:31 am

Sau, cum oricum sunt amândoi plecaţi, vă distraţi cât vreţi. Şi când vine vreunul, cum oricum nu o să stea mult, vă abţineţi, ce să faceţi.
Aţi putea să vă mutaţi împreună sub pretextul că vă plictisiţi singure şi compania gemenei nu strică niciodată.
zice şi Shirley. Ce părinţi libertini avem aici... care chiar complotează să le fie bine fetelor lesbie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Mar 14, 2018 1:35 am

Hmm. Ar fi o idee. Că lumea din ziua de azi încă este foarte prost crescută când vine vorba de cuplurile de același sex. Așa că dacă în acte am rămâne căsătorite cu niște tipi în exterior nu ar părea așa rău. și se gândește acuma blonda. Minciuna are picioare scurte. Dar puteți face asta o perioadă. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Mar 14, 2018 1:40 am

Eu doar am propus. Vezi cum se simte și ea și ce alege. iar acum parcă își încurajează fiica, ca doar familia nu se lasă la ananghie. Știi unde sta. Du-te și vorbește acum cu ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Mar 14, 2018 1:43 am

Mulțumesc. Vă iubesc. și îi pupă pe obraz. Akame se teleportează la Cecilia acasă. Celia e plecată în oraș cu Klaus iar Levi cu treaba. Locul este curat și bine îngrijit. Dar se simțea singuratic. Cecilia? Ești acasă? întreba Akame normal. Că știe că o să fie auzită.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Mar 14, 2018 1:49 am

Bruneta nu-și mai văzuse sora de a și uitat când și tresare când o aude. Era în baie, punea niște haine în mașina de spălat când o aude și lasă coșul, apoi fuge pe hol. Akame? și dintr-o data o ia o bucurie mare și fuge sa o îmbrățișeze. Proaste și astea doua ca bărbații lor sunt mai slabi ca ele...Trebuiau sa se impună și sa se întâlnească de capul lor!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Mar 14, 2018 1:51 am

Akame o îmbrățișează și o sărută pe buze imediat. De când nu te-am mai văzut.. Ce mai faci? Văd că te-ai menținut bine între timp. și se uită la ea de sus până jos. Încă are niște sâni mari și superbi și mai că îi venea să îi atingă. Dar nu e momentul!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Mar 14, 2018 1:55 am

Eh, la cât de puțin sex primea Cecilia în ultimul timp, ar fi sărit imediat pe Akame. Dar nu! Este femeie în toată regula, helău! Sunt bine. Casnică de ceva vreme. Merg la sala și fac tratamente ca sa mă mențin așa, ca alta ocupație nu am. Dar tu? Cum de ai venit aici? Eu nici nu mai știam pe unde umbli. spune și ea și o sărută pe sora sa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Mar 14, 2018 1:59 am

Sunt spion de talie internațională acum...Mă lupt cu agenți secreți, armate cât și cu monștrii ce vor să vină din iad la noi. Manipulez cei mai puternici oameni pentru bani și informații. Și chiar dacă pare că mă distrez și e așa...Mă simt singură. Bărbatul meu mă ignoră. Iar eu n-am mai venit la tine că Levi mi-a zis să stau departe de voi că vă stric relația. Și la cât te-ai luptat pentru el am zis să las de la mine...Am venit aici să îmi felicit copilul că și-a găsit jumătatea și o să aibă un copil.
Pasiunea lor mi-a adus aminte de noi și ce împlinite eram împreună. Le-am zis părinților de problemele mele și mi-au zis să vin la tine...
și oftează lung. Suntem două proaste, nu-i așa? și râde.
Și că tot vorbim de Akame, să dăm și înfățișarea:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 82 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 82 of 100 Previous  1 ... 42 ... 81, 82, 83 ... 91 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum