Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Mar 22, 2018 9:15 pm

Brunetica nu era chiar așa drăgăstoasa și îi se părea dubios cât de prietenoasa este mătușa ei, dar e din familie, deci se poarta frumos și merge sa o îmbrățișeze. Cu ce ocazie la noi, mătușa Akame? întreabă apoi. Nu avea cea mai strălucită dispoziție pentru ca abia de vorbise cu Klaus azi, dar încerca să nu arate asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Mar 22, 2018 9:19 pm

Am luat un concediu pe perioadă nedeterminată ca să apuc să văd ce sa mai întâmplat pe aici. Și dacă tot am venit ca ultima băgăcioasă poate îmi spui și ce te stresează. Că energia ta este acoperită de multe influxii negative. ii zice ca o inocentă în timp ce o privește lung.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Mar 22, 2018 9:31 pm

Cecilia merge la bucătărie sa prepare ceva de mâncare cât cele doua discuta sa rezolve problemele. Și cum Celia știa din ce familie atot-stiutoare face parte, pe care efectiv nu ai cum s-o refuzi, oftează și merge cu mătușa în sufragerie. Nu i-am zis lui mami tocmai pentru a nu o incarca și cu asta... Dar e greu și pentru mine sa nu vorbesc cu nimeni despre subiect. Eu sunt împreună cu Klaus, și totul a mers bine intre noi o perioada... Însă de la o vreme a început sa mă ignore foarte mult pentru antrenamente. E stresat ca nu are putere destula și parcă eu sunt aici doar ca sa facem sex. Am încercat sa îi spun, dar o tine tot pe acolo lui și nu își da seama de ce îmi face.. explica pe un ton încet, sa nu le audă mama ei, fiind în același timp și foarte rușinata. Știu de cum o duc părinții mei împreună și chiar nu vreau sa ajung și eu așa... În ritmul ăsta mai bine fac o pauza cu Klaus.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Mar 22, 2018 9:37 pm

Ok, îl umilesc pe copilul ăla de față cu voi și îi voi arăta cât de mucos e și cât de mult ții la el. continua să zică chestii de genul pe un ton inocent. După care chicotește puțin. Unii băieți vor să arate cât de puternici sunt și uneori uită de persoanele din jurul lor.Știu de problema Ceciliei. Motivul adevărat pentru care mi-am luat concediu e să mă mut cu ea. Știu cât de mult o ignoră Levi și aparent o problemă am și eu cu soțul meu. Așa că dacă tot suntem surori gemene, să stăm împreună cât timp tu ești plecată de acasă iar Levi e ocupat. și chicotește. Ia zis în mare parte adevărul ca să o liniștească și pe ea, dar pe un ton mai slab să nu audă Cecilia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Mar 22, 2018 9:41 pm

Brunetica pricepe treaba dar tot rămâne ușor confuza. De ce sa îl umilești? Nu a reacționat niciodată Bine când a văzut ca e cineva mai bun...Ori era stresat, ori ușor depresiv, ori se adâncească și mai tare în antrenamente...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Mar 22, 2018 9:48 pm

Well. Pe lângă putere o să-i explic câte sacrificii trebuie să faci.....Că așa din gură oricine e în stare să zică multe. Dar de acționat e greu.Eu de exemplu de eram în locul lui Eden renunțam la prețioșii mei ani de copilărie doar pentru Cecilia. Dar pentru soțul meu de acum, sincer nu. și zice foarte sinceră gândurile ei. Oricum stai liniștită. Nu o să îl rănesc. Doar îi arăt diferența noastră de putere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Mar 22, 2018 10:11 pm

Fetița oftează și o asculta pe Akame. Ești mai în vârstă deci știi mai bine... Și sunt sigura ca nu ai face ceva rău familiei. iar cu asta încheie. Pana nu vedea rezultatul, nu avea rost sa vina în cap cu planuri sau reproșuri, dar nici sa viseze ca o sa iasă excelent. Nu era sigura de nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Mar 22, 2018 10:53 pm

Well. Ca să nu moară conversația îmi spui mai detaliat ce probleme are mama ta cu Levi? Că vreau să o ajut și pe ea iar Cecilia nu îmi zice tot... și vrea să tragă fata puțin de limbă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Mar 23, 2018 12:22 am

Bruneţica se uită spre uşă dacă nu cumva vine mama ei, apoi se apropie de Akame şi zice încet Papa se ocupă foarte mult de nişte echipe de basket... Stă până târziu la antrenamente, adesea nu vine nici la cină că mănâncă cu echipa sau ceilalţi antrenori. Mama a avut o perioadă în care se certa cu el că nu-i acordă atenţie, dar el nu s-a schimbat şi ea a început să vorbească tot mai rar de el. Acum, dacă sună că vine la masă sau nu, tot aia îi e lui mama. Nu-i mai văd fericiţi. Câteodată nici nu doarme cu el în dormitor. Cred că nu au divorţat pentru mine... Şi-mi pare rău de ei, în special de mama, că ea chiar şi-a dat silinţa pentru familie. Papa în schimb... apoi oftează. Chiar mi-ar fi prins bine un tată care să-mi acorde atenţie. N-am auzit de problema asta la ceilalţi copii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Mar 23, 2018 12:28 am

Akame o ascultă atent și e foarte dezamăgită de Levi. Pe Levi așa îl știu de când îl cunosc.Mie îmi pare rău că n-am stat cu Cecilia din cauză că și soțul meu are aceleași apucături. și oftează lung. O să am grijă de amândouă. Și de Cecilia, și de tine.Sora mea te-a dorit foarte mult când era de vârsta ta și când eram pe aici eram super fericită că a născut o fată. Îmi pare rău că nu am putut să fim mai apropriate...Te deranjează dacă vrei să ne împrietenim după atâta timp? și o privește în ochi sinceră și o ia de mână. Toate trei au cam aceeași problemă cu bărbații și măcar ele să fie unite!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum