Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 10:02 pm

Scriitoarea vrea şi ea să fie ca Allan când îmbătrâneşte, doar că nu în depresie, lol, doar cu multe pisici <3. Revenind: Shirley normal că se laudă acolo că-i bine ce a făcut şi se pune lângă el. Bella deja nu mai ştie ce să facă cu viaţa ei. Noaptea aceea nu doarme deloc şi dimineaţa următoare e cam zombie la bază. Julietta o vede şi merge la ea. Vai, dar ce-ai păţit? N-ai mai băut sânge? întreabă total confuză când o vede cu cearcăne şi zero energie. Şi asta, dar am păţit o chestie naşpa aseară. apoi îi face cu mâna şi trece de ea. Trebuia să găsească un om să-i bea din sânge ca să-şi mai revină. Până atunci, însă, îi dă mesaj lui Pierre că vrea să discute separat cu el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 10:05 pm

Pierre era în motocicletă bine mersi și o întreabă ce vrea și unde vor să se vadă. Allan o vede pe Bella și e puțin îngrijorat se lipsa ei de sânge. Dar nu se bagă în seamă și își vede de antrenamente ca până acum. Se antrena cu pisicile să testeze câteva din puterile lui noi. Dar nu asta contează acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 10:09 pm

Deocamdată nu-i zice ce doreşte, ci doar să se vadă în spatele bazei eroilor cât mai repede. Ea merge acolo şi se pune pe o bancă. Julietta e curioasă aşa că o spionează de la etaj, de pe geam.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 10:11 pm

Pierre ajunge și parchează motocicleta. Hei dragă.
Am ajuns. Ce îți dorești de mă chemi personal?
îi zice relaxat. Eden era cu Julietta și spiona și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 10:12 pm

Voiam să te întreb... ce e cu fetele alea de ieri? O să fie mereu cu noi de acum? Nu le-am mai văzut până acum. şi începe încet, ca să nu facă o ceartă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 10:14 pm

De regulă o să fiu mereu cu 5 6 fete. Dar majoritatea nu stau prea mult că se mulțumesc cu suma pe care le dau și nu mai vin. Dar apar altele. De ce? și stă cu spatele la motocicletă în timp ce o privește in ochi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 10:17 pm

Păi ce e cu ele? De ce ai nevoie de ele dacă mă ai pe mine? întreabă ca o blondă, că ea chiar încă spera la ceva serios.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 10:20 pm

Ești un obiect. Te țin cât timp vrei bani ca orice altă femeie. Pentru mine nu există diferențe dintre tine și alte femei. Mă joc cu voi în schimbul banilor. și face pe sincerul înfumurat. Eden e mirat de ce aude și parcă ii vine să îl bată pe șaten.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Feb 26, 2018 10:27 pm

Bella e şocată când aude. Se aştepta şi ea la asta, dar a durut-o mai tare decât credea când a auzit. Merge la el şi îl plezneşte cât poate de tare. Nesimţitule! Eu chiar credeam că mă placi! Voiam să fim împreună, gen pe bune! ţipă la el. Julietta e pokerface şi se depărtează puţin de geam. Ce nasol o păţesc unii, off.. şi acum se gândea şi ea că nu merită toate certurile alea efectiv stupide cu Eden şi că ar trebui să se bucure mai mult că e în viaţă datorită lui, că a avut un băiat care a dorit-o chiar dacă nu a meritat în totalitate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Feb 26, 2018 10:32 pm

Eden a făcut cele mai mari eforturi pentru iubita lui. Știa că e jumătatea lui și nu putea să o lase moartă. Ia luat ani de zile să o aducă înapoi cu prețul copilăriei lui. Nu mulți refuză cei mai frumoși ani pentru altcineva. Pierre se uită la ea și o privește urât. Ce pula mea ești tu? Curvă cu sentimente? Ți-am zis de la bun început că ești jucăria mea cât timp vrei bani. M-am săturat de fițele tale. Bine că am o clauză mică de reziliere a contractului pentru mall că nu îl meriți. Ai fost o curvă toată viața și mai ai pretenții la jumătăți? Vezi să nu. M-am săturat de tine. Pa. iar șatenul pleacă cu motorul și sună avocații să ii ia dreptul de proprietate de la Mall. Iar asta e doar o chestiune de timp.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 47 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 100 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum