Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 93 of 100 Previous  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 6:18 am

Bruneta zambeste cald și se apasă cu fundul de bazinul surorii sale. Nu numai ei îi lipsește o persoana puternica în viața. spune încet și își vede de spălatul farfuriilor intr-un mod normal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 6:30 am

Asta o aprinde puțin pe Akame și se mușcă de buză. Ți-ai mișcat fundul și deja aveam intenția să te călăresc chiar acum...Dar cum Celia e aici și nu vrem să afle... duce o mână jos între picioarele Ceciliei și își bagă palma în fusta ei ca să se joace acolo jos la chiloțeii brunetei. Promit că nu o să te mai părăsesc, Cecilia. O să am grijă de tine să nu te mai simți singură și o voi ajuta pe Celia de parcă ar fi copilul meu. zice la modul cel mai sincer. După atâția ani de stat singură ia venit și lui Akame nevoia de a avea o familie. Chiar dacă nu e una normală, dar chiar contează?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:03 am

Cecilia se miră când aude ce zice Akame, dar își da seama ca asta e important și pentru ea și ca își dorește de asemenea, așa ca se bucura. Atunci o sa te muți cu noi, sau cumpărăm o noua casa în care sa stăm când nu sunt nici Levi, nici Jr. Îmi pare rău că nu pot divorța de el, dar am făcut un jurământ la căsătorie și, chiar dacă nu mai e intre mine și el ca atunci, nu vreau sa îl rup. îi zice mai încet dar sincer. Trebuiau sa ajungă mai devreme sau mai târziu și la subiectul ăsta, ca erau amândouă căsătorite și preacurvitul se numără chiar dacă e cu propria ta sora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:13 am

E in regulă. Nu mă supăr. Că și eu sunt de aceeași părere. și zâmbește lung. Așteptăm ca soții noștri să moară de bătrânețe și ne căsătorim după. E în regulă pentru tine?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:19 am

Perfect. răspunde fericita și se șterge pe mâini de apa, apoi baga și ea o mana sub fusta ei ca sa dea chiloțeii la o parte sa se joace mai ușor Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:22 am

Akame se excită și bagă două degete in ea și se joacă. Invocă și un vibrator mic care e la putere mică. Ii deschide bluza și o scapă de sutien și o strânge de sân mai tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:26 am

Bruneta incepe instant sa geama si strânge putin picioarele. Akame, să nu uităm de Celia. îi spune încet și încearcă sa se abțină. Cine știe când se întorcea și o auzea...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:29 am

Dar prezența ta mă excită mereu... Te-aș trânti pe masă și te-aș crăcii chiar acum. și acum o strânge de sfârc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 11:40 am

Și brunetei îi plăcea dar deja au facut-o jumătate de zi și acum nici nu mai erau singure. O sa trebuiască sa te obișnuiești cu abținerea când suntem cu alți oameni, din păcate. îi zice și se apleacă puțin peste chiuveta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 11:44 am

Akame deja nu mai poate și se face în băiat brunet. Ca să fie safe oprește timpul din casă și din jur ca sa nu fie deranjați. Măcar o dată mai vreau. și intră cu penisul lui erect în ea până la capăt, înconjurat de vibratoare mici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 93 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 93 of 100 Previous  1 ... 48 ... 92, 93, 94 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum