Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 3:37 pm

Fata zâmbeşte când aude că iese cu ''familia''. Bine, dar să ştii că arăţi ca de vârsta mea, deci o să fie dubios să mă mângâi pe cap când ieşim în oraş. apoi chicoteşte. Cecilia le vede că sunt fericite şi e şi ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 3:42 pm

Ne putem da surori în club dacă e. și chicotește. Hai că te lăsăm să te schimbi. și iese cu sora din camera. Face o vrajă de umbre iar hainele ei se fac în unele sexy de oraș. O rochie roșie și foarte decoltata mai exact.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 4:25 pm

Celia îşi caută şi ea nişte haine bune de petrecere, să se mai destindă după dispoziţia proastă pe care i-o dădea relaţia ei distantă cu Klaus. Cecilia face la el şi îşi alege o rochie verde ca ochii ei, nu foarte decoltată că se vedea şi dacă erai orb că are un bust generos, lungă până la genunchi şi care avea o curea în talie. Acum se îmbrăca şi ea mai tineresc. Îşi ia accesoriile necesare şi în jumătate de oră atât mama cât şi fiica erau gata. Celia purta pantaloni scurţi şi un maiou băgat în pantaloni, cu nişte botine. Ce ciudat o să fie să ies cu mătuşa şi mama care arată aproape de vârsta mea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 4:30 pm

Tot nu te-ai prins că nu suntem o familie normală? și râde puțin.Amândouă sunteți superbe. și le pupa pe obraz
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 5:19 pm

Aşa cele trei ies în oraş şi merg la un club foarte scump, unde numai lumea ''bună'' era. Doar Cecilia nu accepta să îşi ducă fetiţa în orice local plin de boschetari, nu? Plus că nu erau acolo să şi-o tragă, ci doar să petreacă timp împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 5:36 pm

Akame mereu când cineva voia să filtreze cu ele zice :,, ai greșit fetele băiatul meu" ca să scape de ei intenționat. Toate fetele beau mai mult și e momentul să tragă de limbă. Well, Celia, cum te domină Klaus?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 5:52 pm

Celia învăţase din experienţele anterioare să nu mai bea aşa mult, dar tot consumase puţin, că ştia că e în siguranţă cu celel două. Păi... E foarte dur în pat şi se excită uşor. Îi place să mă călărească şi rănească, cu multe jucării de asemenea. îi zice dar mai încet, deşi putea să o audă şi mama ei care era lângă Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 6:04 pm

Și ție îți place asta? o întreba curioasă. Se aștepta ca fiul lui Jimin să fie asa. Dar și de sinceritatea Celiei era impresionată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Mar 24, 2018 6:29 pm

Cam da... Am văzut că sunt foarte masochistă şi rezistentă la durere, plus că m-a făcut şi vampir, ceea ce face regenerarea mai rapidă şi durerea mai mică, dar în ultima vreme parcă nu mai simt contactul acela între noi.. Adică facem sex dur ca înainte, dar nu este parcă nici o ataşare spirituală. De asta ţi-am zis înainte că mi se pare că doar mă foloseşte... Sau şi-a pierdut celelalte interese pentru mine. iar acum se întristează, tocmai într-un club aşa luxos şi plin de băieţi frumoşi, bănoşi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Mar 24, 2018 6:35 pm

Dacă nu era vampir ziceam să îl înșeli.
Dar vampirii sunt extrem de posesivi și răzbunători așa că mai bine nu ai face asta.
spune Akame foarte serioasă. Aparent cele 3 fete sunt așa atrăgătoare încât atrag atenția și unor băieți foarte încăpățânați ce nu refuza un nu. Asta o enervează pe Akame de sar dracii din ea iar nervii ei se transformă într-un demon al întunericului atașat de spatele ei. Nu vezi că purtăm o discuție, muritorule?!?!? spune blonda cu o voce de demon supărat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 96 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 96 of 100 Previous  1 ... 49 ... 95, 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum