Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 30, 2018 12:34 pm

Fata accepta și se teleporteaza în fata casei blonzilor. Încuie toate ușile cu magie și apare în camera Bellei. N-o sa îți fac rău când ești în starea asta. spune de început și se pregătește sa sufle spre ea un praf de adormire. Dar cu Bella nu merge așa usor! Îi da repede cu lumina în ochii și apoi o prinde de mana și o arunca intr-un perete. Credeai ca burta asta mă poate încetini?! Sunt fiica lui Jimin, cel mai puternic vampir din toate universurile! zice tare, nervoasa. CC n-are timp de așa ceva așa ca umple camera de clone d-ale ei și una o adoarme cu praful. O ia și o aduce la baza, punand-o în alta celula, normal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 30, 2018 12:39 pm

Lelouch astfel așteaptă până când se întoarce CC și Bella era într-o celulă. 2 fete și un copil au fost luați. Cred că e suficient. Aurora oricum nu poate lupta așa că n-are sens să facem un efort pentru ea. Trebuie doar să așteptăm ca familiile lor să le caute.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 30, 2018 12:42 pm

Și Julietta? Sau mai bine nu am face asta, ca cine știe cum se întoarce Eden.. iar CC acum decide sa o separe pe Celia de Ragnar, teleportand copilul în alta celula mai depărtată. Ce? Animalelor! Îmi vreau copilul inapoi!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 30, 2018 12:52 pm

Nu il omorâm, încă. Dar dacă vrei să nu il mai ai mă pot ocupa de acum. ii spune Celiei cu un ton malefic să o sperie. După revine la CC. Julietta încă e periculoasă din cauza lui Eden. Așa că eu propun să zic pas.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 30, 2018 1:07 pm

CC înțelege și da aprobator din cap. În același timp, Celia își face griji pentru copilul ei așa ca trebuie sa fie tăcută. Bella analiza situația și era foarte supărată ca nu a apucat o lupta cum trebuie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 30, 2018 9:37 pm

Dacă Allan era într-o misiune, Klaus e la cumpărături pentru casă. Observă că Celia nu e acasă și ii caută mirosul sângelui ei și al copilului. Observă că nu e nicăieri așa că anunță pe toată lumea. Lelouch vede că eroii au început să se miște. Se pare că și-au dat seama că lipsesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 30, 2018 9:52 pm

Shirley decide sa nu se implice, atât pentru ca avea burta mare, cât și pentru ca vrea ca noua generație sa se descurce singura, Lelouch si CC fiind dusmanii lor. Pe Izaya îl lasă să aleagă. Spre deosebire de ea, când aude Serena, face ca toate nebuniile. Putea s-o ia pe aia din neamul lui Shirley, dar nu pe nepotul meu, moștenitor al puterilor noastre! O chemam și pe Bella și explodam baza ălora. spune nervoasa către Jimin. El i-a dat ei aceasta ocazie de a forma o linie lunga de vampiri puternici și, deși nu voia sa aibă mulți copii, ținea la toți moștenitorii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 30, 2018 9:57 pm

Ok dragă. spune Jimin destul de relaxat. Era oarecum obișnuit cu situațiile de genul. Dar când să o caute pe Bella, nimic și din partea ei Nu dau de Bella...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 30, 2018 10:00 pm

Ea o suna imediat și vede ca nu răspunde. Doar nu a luat-o și pe ea... Acum e chiar personal. Fetița mea e însărcinată! Au crezut ca se pot lua de noi ca nu ne-au văzut pana acum în acțiune? O sa regrete! și cu asta pleacă înaintea lui Jimin de acasă ca sa vadă dacă le simte mirosul vreunuia pe undeva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 30, 2018 10:07 pm

Izaya a hotărât să stea acasă momentan. Jimin in schimb preferă să se bage. În schimb, la Akame și Cecilia e complicat. Vreau să o salvez pe Celia și pe nepot. Dar nu te pot lăsa singură... murmura brunetul încruntat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum