Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 3:37 pm

Argintia oftează. Deci am de ales intre o viață pe Pământ în care tu lipsești foarte mult și avem un singur copil sau o viață în Rai cu mulți copii dar de care nu mă pot bucura pe deplin. murmura ca o concluzie. Se gândea ca sigur i-ar mai putea vizita, dar îi era frica de ce sentimente o sa aibă atunci. Se lasă tăcerea intre ei doi și Julietta măsoară Bine toată situația. Accept. spune simplu, ridicând privirea la el. Noi Îți ducem dorul și tu ni-l duci nouă. Patru ani de unul singur acolo e prea mult. Vreau sa fim împreună și sa Îți nasc mulți copii... oricați e nevoie ca sa îi mulțumim pe cei de acolo. Apoi o sa îi mai putem vizita, sper. Dar dacă ne lasă și un al doilea copil pe Pământ și ție îți convine, eu sunt fericita și accept. apoi îi pune mana pe obraz și zâmbește. Eden a făcut destule sacrificii pentru ea. Acum trebuia sa facă și ea pentru el. Trebuia sa lase o perioada viața asta liniștită, sa facă ce îi se cere fără sa se plângă, sa se antreneze și sa îi fie alături soțului ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 3:48 pm

Foarte bine. Atunci stăm aici până se trezește Raven ca să putem pleca toți trei. și zâmbește sincer. E bucuros că a acceptat să facă și ea sacrificiul ăsta. Well. Că tot veni vorba. I-am zis divinității că dacă se atinge cu voi, întorc armele și fac mai rău ca Black în lumea lui. și chicotește nițel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 3:52 pm

Ea răsufla și îl sărută pe obraz. Nu e nevoie sa fii așa dur. Parcă eu eram aia cu temperament și tu pacifistul. și îl trage peste ea pe canapea în timp ce ea se lasă pe spate. Voia sa se giugiuleasca puțin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 3:54 pm

Uneori trebuie să iei inițiativa. se scuza el repede și începe să o sărute pe buze. Că tot copila doarme super obosită, pot profita și ei de un timp petrecut împreună.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 4:04 pm

Îi răspunde la săruturi și îl strânge în brațe cu mult drag. Ar fi stat așa cel puțin o zi întreagă cu el, sa se bucure de revenire și sa îi ofere afecțiune.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 4:07 pm

Pot sta dacă chiar vor. Că nu e grabă mare cu călătoria. Brunetul se încălzește și începe să o dezbrace. Că deh, pofte trupești.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 4:31 pm

Of of, bărbații din ziua de azi. Și Julietta avea pofte, deși nu ar fi deranjat-o doar sa stea cu el și atât. Dar îl înțelege și îi da jos tricoul. Ai mei sunt acasă așa ca am fi mai în siguranță în dormitor. îi zice în șoaptă și se teleporteaza cu el acolo, în pat, ea fiind de data asta deasupra. Îl sărută pe buze și coboară la piept și abdomen. În timpul ăsta îi desface și pantalonii. Nu i-a mai făcut de mult oral.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 4:38 pm

Brunetul înțelege ce urmează să se întâmple și se bucură de priveliște. Stă comod în pat și o lasă pe argintie să conducă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 5:09 pm

Îi dă pantalonii în jos cu tot cu boxeri şi îi ia penisul în mână, începând să îl lingă încet. Avea poftă de el, dar făcea totul pas cu pas.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 5:12 pm

Și cum Eden nu a mai avut parte de un oral de atâta vreme, normal că pentru o secundă a tremurat puțin. Totuși și-a revenit rapid și se încălzește și excită mai tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 49 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 49 of 100 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum