Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 2:35 pm

Astfel Divinitatea își reia îndatoririle de creator și supraveghetor a tuturor lucrurilor care se întâmplă. Acasă, Julietta de trezise și o verifica pe Raven. Fetița isi folosise pentru prima oară putina energie de a ei așa ca era obosita și dormea din plin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 2:41 pm

După câteva minute Eden ajunge pe pământ în forma umană. Și cum voia să nu intre ca hoțul în casă, bate la ușă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 2:45 pm

Eh, dacă argintia tot era treaza, alege sa meargă ea la ușă. Nu se uita pe vizor ci deschide direct, ca nu își făcea griji de infractori. Când îl vede pe Eden și îi simte energia buna, sare direct în brațele lui și îl sărută. Chiar nu avea rost sa ciocani. îl cearta din prima, dar pe un ton fericit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 2:52 pm

Bună și ție dragă. ii răspunde după sărut. A fost mai frumos să te surprind așa. Ce ai mai făcut? și o întreabă după ce intră in casă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 2:56 pm

Nimic important.. Știi ca sunt full-time-mother. îi răspunde și chicoteste. Raven doarme acum de dupa-amiaza. Tu Cum ai reușit sa vii? și îl ia de mana, fericită. Când îl vede așa rar, e normal sa fie lipicioasa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 3:00 pm

Micuța noastră Raven mi-a apărut în minte și am vorbit cu ea câteva minute. N-am mai putut sta fără voi și am cerut divinității să vă am lângă mine. Pe tine te vor face înger, pe Raven o putem ține cu noi 4 ani după care ne întoarcem pe pământ. Ce a cerut divinitatea e ca noi să facem mulți copii care să rămână și să crească în rai. Cu excepția primului care poate sta pe pământ. ii explică toată povestea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 3:04 pm

Prima oară fata face niște ochii mari și tace. Îl ia pe băiat sa se așeze undeva pe o canapea, ca gândești mai bine când stai jos. Adică. ..Putem fi împreună dacă eu devin înger? Și putem sta acolo cu tot cu Raven? Asta înseamnă sa mă antrenez și eu și sa fac copii pentru ei? reia totul ca sa fie sigura ca înțelege. Ea niciodată nu s-a gândit la a deveni înger, însă doar la a trai în Rai alături de Eden pana termina antrenamentele. Acum trebuia sa cântărească toate avantajele și dezavantajele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 3:16 pm

Cam așa ceva. Îngerii au sarcina 6 luni și recuperarea durează o săptămână. La ei nu există durere puternică la naștere cum ai pățit cu Raven. În timpul cât nu ai copil să ai datoria să lucrăm în echipă pentru ce cere divinitatea. continua să explice mai toate detaliile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 12, 2018 3:22 pm

Ea apleacă capul și se gândește puțin. Chiar ar fi vrut sa stea toți ca o familie, dar parcă era prea mult. Și ceilalți copii? Îi nasc, am grija de ei și după aia patru ani trebuie sa îi las acolo? cam asta era o problema mare pentru o mama. Se simțea folosită și, deși știa ca sigur o sa fieingrijiti apoi de altcineva în Rai, tot le-ar fi simțit dorul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 12, 2018 3:27 pm

Din păcate da. Am încercat să obțin mai mult. Dar divinitatea nu dă înapoi. și apleacă și el capul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum