Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 24, 2018 12:10 am

Are nevoie de o educaţie. Trebuie să înveţe limba de aici şi să meargă la şcoală. Sau, mai sigur ar fi dacă ar face cursurile acasă. şi ridică din umeri. Nu voia să-şi pună copilul în pericol, căci se gândea că cine ştie de ce bătăuşi dă, sau şi mai rău..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 24, 2018 12:49 am

Dacă dorești să facă școala acasă, eu te susțin și ii voi cauta profesori. concluzionează Klaus scurt, că avea și el unde idei asemănătoare ca cele ale Celiei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 24, 2018 1:07 am

Acum oftează și semnalează pe un fotoliu. Dacă tu te ocupi de asta, eu mă ocup de nunta? întreabă pe un ton mai fericit, uitandu-se iar la verigheta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 24, 2018 1:36 am

Da, eu nu mă pricep la chestii de genul. Așa că tu ai mână liberă cu organizarea. și se pune și el pe fotoliu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 24, 2018 9:57 am

Bruneta se întinde ca o leneșă și lasă capul pe spate. O facem aici și chemam rudele. Cu orașul nostru m-am obișnuit deja. Aici totul e nou.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 24, 2018 10:27 am

E adevărat că e un alt stil. și după se uită la ea. Ce zici să facem o plimbare numai noi doi cât timp Ragnar învață?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 24, 2018 10:51 am

Aveau și ei o conversație pașnică neforțată și îi place. Bine. Îmi ești dator și cu o expediție în conac. Dar e mai incitant seara. îi răspunde și se ridica de pe scaun ca sa meargă sa se pregătească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 24, 2018 11:10 am

Foarte bine. după care pleacă și Klaus să își ia hainele de oraș, că în astea regale atrăgea prea mult atenția și nu ii plăcea. E afară și o așteaptă în mașină
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jul 24, 2018 1:42 pm

Astfel cei doi au parte de o după-amiaza frumoasa. Următorii cinci ani sunt pașnici pentru toți. Ragnar creste în Roma unde învață Cum sa se comporte ca un adevărat vampir. Klaus și Celia se căsătoresc legal, alături de toată familia. În noaptea nuntii, bruneta rămâne însărcinată cu doi băieței gemeni. La naștere, singura lor diferența este culoarea parului. Unul are parul alb și celălalt parul roșu, deci combinați sunt exact tatăl lor. Băiețeii, Leo și Zack au acum 4 anișori. Familia lor se poate întoarce în sfârșit acasă. Celia voia ca Ragnar sa aibe parte de o copilărie și aici și sa îi cunoască pe ceilalți copii din generația lui. Acum toți copiii aveau 8 respectiv 9 ani. Unul dintre copiii care s-a schimbat puțin comportamental este Raven. Acum știe ce trecut are și cine este familia ei și, din cauza cantității mari de magie neagra care zace în ea, a devenit mai închisă și mai sobră, de asemenea poarta haine mai închise la culoare, în timp ce sora ei este fix opusul: Imaginea îngerului perfect. Cu puterile ei, le transporta pe toate fetele familiei în capul lui Eden ca sa se revadă, pentru ca lipsea deja de foarte mulți ani și voiau sa știe ca el e bine. A fost foarte cuminte, o ajuta mereu pe mama ei și era drăgălașa familiei. Singura ei problemă era că nu putea folosi o cantitate mare de energie mult timp, pentru că nu era încă obişnuită şi nu avea cine din familie să o înveţe, decât dacă mergea în Rai. Astfel, forma ei dintre cea micuţă şi cea de la 8 ani varia (pentru că nu e un simplu om care îşi păstrează aceeaşi formă şi pentru că mie îmi plac ambele)
Raven + Lolo (fetiţa lui Hans şi Aurora)
Spoiler:
Hope (=îngeraşul) când era micuţă + la 8 ani
Spoiler:


Last edited by Dede on Tue Jul 24, 2018 2:45 pm; edited 1 time in total
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jul 24, 2018 2:44 pm

Eden încă era în starea aia profudă de meditație și purificare ca până acum. Dar era absolut conștient de tot ce se întâmpla pe pământ în privința familiei lui. În schimb, răufăcătorii, în toți anii ăștia au adunat o armată foarte mare de soldați din mai toate rasele. Obiectivul? Nu e cucerirea orașului, ci mai dregabă distrugerea simbolului de pace, adică grupul de eroi. Lelouch se gândea că dacă pune la capăt eroii când sunt mai slabi pregătiți, va putea da semnalul care îl voia de la bun început. Anarhie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 75 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 75 of 100 Previous  1 ... 39 ... 74, 75, 76 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum