Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 04, 2019 11:26 pm

Shirley deja era nerăbdătoare şi priveşte viitorul lor în globul ei. Abia aştept. Sunt drăgălaşi împreună, dar sunt altele şi mai bune pentru băieţelul nostru. Totuşi, Raven e un start bun cât timp nu îl dezvirginează. zice de parcă nu e nimic ciudat. Fata primeşte mesajul. Abia mâncase şi nu avea nimic împotrivă, aşa că îi scrie să se vadă la mall în 20 de minute şi merge să se pregătească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 04, 2019 11:31 pm

Kaneki își face un duș și ia hainele lui de oraș fără să își bată capul prea mult și pleacă cu autobuzul. Viitorul încă e imprevizibil. Ce vezi tu acolo e probabilitatea cea mai mare. Dar nu se știe 100% ce o să se întâmple. Din cauza asta există multe universuri. și face acum Izaya pe raționalul cu trabucul în gură.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 04, 2019 11:37 pm

Dar eu am de obicei dreptate. Ştiu că nu mă străduiesc degeaba. şi se alintă puţin. Raven se face gata şi pleacă tot cu un autobuz, că i s-a spus să folosească cât mai puţin posibil puterile pentru lucruri omeneşti. Ajunge în staţie şi vede o cioară ce stă pe acoperişul mall-ului. Sper că nu e vreun semn rău... îşi zice uşor bănuitoare. Pentru o perioadă scăpase de ciori, dar de câteva zile reveniseră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 04, 2019 11:40 pm

Izaya o lasă în pace și stă liniștit. Kaneki o vede când coboară din autobuz și merge la ea. Hei, azi e un festival cu personaje din desene și jocuri. Mă gândeam că poate vrei să ii vezi. spune bine dispus
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 04, 2019 11:44 pm

Sigur. Sună bine. E înauntru? întreabă şi ea, încercând să fie sociabilă. Puţin timp cu cineva pe care-l ştie de mult sigur nu ar strica.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 04, 2019 11:53 pm

Astfel cei doi intră in mall și e lume costumată care mai de care. E plin de magazine ce vând jocuri, măști, costume și alte accesorii. Vrei să ne luăm ceva? spune Kaneki ce se uită la peruci.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 04, 2019 11:58 pm

Să vedem ce au. îi răspunde şi ridică din umeri, apoi intră într-un magazin care părea mai ''bogat'' în produse. Caută ceva care să se potrivească la vreun personaj pe care îl cunoaşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 05, 2019 12:02 am

Kaneki avea ochii pe peruci, ajunge să aibă una albă in cap iar in palme are peruci de culoarea blondă și roșcată Care din astea mi se potrivesc? o întreba pe Raven calm
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 05, 2019 12:06 am

Fata găseşte şi ea o perucă roşcată cu păr lung şi buclat. Când se întoarce către Kaneki, însă, îi piere zâmbetul. Oricare înafară de cea albă. N-o mai purta, te rog... zice brusc. Nu observase până acum asemănările la faţă dintre Kaneki şi Damian, dar acum cu peruca i-a reamintit de el şi nu se simţea prea comod. Scuze... Încearc-o pe cea roşcată. O să se potrivească cu a mea. şi schiţează un mic zâmbet, ca să-şi revină din starea anterioară.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 05, 2019 12:09 am

Kaneki find încă un copil nu își pune prea multe întrebări și face cum zice ea. Oare au costume medievale? Mă întreb cum mi-ar sta în armura de cavaler. și se uită de colo colo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 20 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 20 of 100 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 60 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum