Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 34 of 100 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 67 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 08, 2019 11:23 pm

Acum fata e deranjata și se abține sa nu îl plesnească. In primul rand, am zis ca nu e nevoie sa ai o relație. De asta exista curvele sau prietenele cu beneficii. Și în al doilea rand, niciodată, dar NICIODATA sa nu te mai aud ca vrei sa profiți de dezavantajul unei fete pentru sex. Dacă te prind cu asta, te bat pana vomiți. zice foarte serios și îl privește în ochi. Trebuie sa fie de acord de buna voie, nu prin vrăjeli. Tatal tău a fost un golan când era mic și eu o curva, dar nici unul dintre copiii noștri nu a fost crescut prost și nici nu o sa permit sa începem cu tine asta! spune sincer totul, ca să știe că mama lui nu e numai lapte și miere și nu o sa îl lase sa se strice în mod conștient.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 08, 2019 11:41 pm

Ce plictisitoare e. își dă ochii peste cap. Cum spui tu. ii face pe plac. Nu îi era frică de ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 08, 2019 11:45 pm

Ar trebui. Mama știe ca nu e luata în serios, asa ca îl prinde de par și îl arunca între tigrii. Ți-am zis ca tatăl tău e prea fumat și o sa te antrenezi cu mine. Ridică-te și luptă. spune impunător. Ii apare armura care era în forma moartei cu coasă și e foarte mare, creata din magie neagra și foc otrăvitor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 08, 2019 11:47 pm

Mă poți bate, dar nu o să mă omori. Sau dacă mă omori mă readuci înapoi. Nu ești singura ce citește gândurile totuși. și efectiv stă, refuză să se bată.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 08, 2019 11:52 pm

Vreau sa te vad mai degrabă chinuindu-te câteva zile sa te vindeci singur de răni pe insula asta fără ajutorul lui mami și tați. spune mai cu ură. Am o vârstă, dragule. Citești doar ce gânduri te las eu sa citești. și dacă el nu ataca, Shirley teleporteaza tigrii de acolo (are grija de ei) și îl ia în coasă pe Kaneki. Îl prinde cu mana armurii și începe sa îl ardă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 08, 2019 11:57 pm

Copilul normal că țipă de durere. Mișto educație. iar ca să nu mai sufere, își eliberează Kagunele și se strangulează până leșină
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 12:10 am

Ce copil încăpățânat... Dar lui Shirley când ii se pune pata, nu mai scapa vinovatul. Era destul de rănit asa ca nu se sinchisește sa îl vindece, ci îl duce la subsolul casei și îl baga într-o cușcă. Îl închide acolo și sigilează cu o vraja în întregime, apoi ia un scaun și o carte și așteaptă lângă cușcă sa se trezească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 12:15 am

Brunetul mic se vindecă lent și parțial. După o oră se trezește și vede unde se află. Se uită la ea și nu zice nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 12:19 am

Pot fi mama drăguță și iubitoare, sau pot fi dracu în persoana dacă nu ma iei în serios. Pana îmi reamintesc de tine, o sa ramai aici fără mâncare și apa. zice scurt și se ridica de pe scaun, apoi pleacă cu tot cu cartea. Îl iubea, dar pentru educația potrivita, e în stare sa facă orice. Acum merge sa vadă ce face Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 12:22 am

Kaneki dă un mare seen. Izaya era treaz și se uită plictisit la Netflix. Se uită la un film și nu ii plăcea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 34 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 34 of 100 Previous  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 67 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum