Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 38 of 100 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 1:48 pm

In avion era deja pilotul. Shirley îl pune pe copil pe un scaun, ii aduce o curva fără boli și cu forme, ii pune pe masa un pachet de țigări, unul de iarba și o sticla de Jack Daniel's. Poftim. Vrei sa te maturizezi? Baga-le pe gat. Dar pe mine sa nu te mai bazezi în viata ta! și imediat după pleacă la pilot ca să ii spună destinația.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 1:56 pm

Kaneki își dă ochii peste cap. Deja exagerezi.N-am voie să am întrebări și o minte proprie? și se ridică în fața ei. Izaya a plecat din avion, deja e sătul și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 1:59 pm

Ba da, scumpule. Dacă vrei sa le încerci, eu ți le ofer. Pai nu sunt eu mama ta? Nu îmi pasa mie de tine? zice ușor ironic. Dacă simte ca Izaya a ieșit din avion, atunci ii ia bagajele cu umbrele și le da foc. Mai rămân ale ei și ale lui Kaneki.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 2:08 pm

Jesus, ce naiba ai?! se ridică el in ton. Acum îl înțeleg pe tata de ce fumează. și dă ochii peste cap. Izaya se uită la haine și nu îl interesează prea tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 2:15 pm

Eu ma străduiesc sa te educ și sa te feresc de rele în timp ce taicato zace pe plaja în mijlocul antrenamentului tău, dar tot eu sunt personajul negativ? Tot eu nu știu să-mi cresc copiii?! Aparent dacă te duc la curve sunt părintele cel bun, ca taicato. Nu? zice și ea supărată. Pilotul era în dubii dacă sa decoleze sau nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 2:27 pm

Tata mi-a zis doar cum să vorbesc cu fetele ca să îmi fie la fel de ușor dacă profitam de depresia cuiva. și ridică din umeri. Cresc și eu, am întrebări, gânduri, nevoi, e normal să fiu curios. La antrenamente aplic învățăturile cărților tale în iad. N-am nevoie de tata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 2:34 pm

Eu nu am crescut pana acum nici un profitor sau violator și nici nu o sa încep cu tine. Sa fie clar. Nu accept ce ți-a zis Izaya și știu ca ți-a zis mai mult de atat. Dacă îți place mai mult cum te creste el, rămâi aici. Eu cu el nu am fost niciodată de acord cand era vorba de creșterea copiilor. ii explica reducând tonul la unul normal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 2:38 pm

Dacă nu vă înțelegeți de ce m-ați mai făcut? Conflictul vostru mă lovește și pe mine. și se pune pe scaun imbufnat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 09, 2019 2:46 pm

Bruneta oftează și se pune pe scaun in fata lui. Curva vede ca nu o sa facă bani și pleacă. Pentru ca mi-am dorit copilul perfect. Akame și Cecilia au crescut separat pentru ca eu m-am certat cu Izaya când erau bebeluse.. Deci fiecăreia ii lipsește câte ceva. Allan și Hans nu s-au născut cu destulă putere și destul potențial. Am vrut sa mai încerc o data și tu ai ieșit perfect. iar acum se dereglează emoțional și se înmoaie. Adevărul e ca suntem niște parinti oribili, dar eu mi-am dorit mereu copii și de asta ma strofoc atât de mult. Vreau sa îți fie bine, sa fii puternic și sa nu o iei pe aratura.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 09, 2019 2:54 pm

Se înmoaie și Kaneki și o ia în brațe. Te iubesc mama. și cum e și el puțin dereglat emoțional plânge puțin.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 38 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 38 of 100 Previous  1 ... 20 ... 37, 38, 39 ... 69 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum