Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:20 pm

Nu o sa renunț la copil pentru ca e sânge din sângele meu, însă nici nu știu ce sa fac mai departe. Am încercat sa îl ajut cu tot ce am putut, inclusiv antrenamente, dar nu e destul pentru el. se plânge puțin și încearcă sa termine de mâncat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:27 pm

O să o rezolvăm noi, stai liniștită. Doar nu te gândii la rău că o să îți afecteze copilul. ii explică blând după se întoarce la locul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:41 pm

Mulțumesc pentru tot. Chiar apreciez. le spune sincer și după ce termina, se ridica de la masa. O sa merg în camera mea sa ma mai odihnesc puțin. apoi face o plecăciune și pleacă. Pe drum e puțin încruntata. Întra în camera și închide repede ușa. Regii l-au pus pe Damian sa meargă la tribul nostru și sa ii ajute drept pedeapsa pentru comportamentil fata de mine. Asta înseamnă că nu mai putem pleca. Dar dacă nu îl lasă să ia nimic cu el, o sa moara cu siguranță. Vor sa ii dea o lecție, dar ei nu știu cât de periculos e drumul și sigur nu îl vor mort. Anunta-i pe oameni ca încă nu plecam. Însă tu o sa mergi după el ca să fii sigura ca e în regula. Eu o sa ma împrietenesc cu regina și am tigrul care ma va proteja. ii explica planul. Sa se pună ea la drum lung era periculos. Chiar dacă ii e dor de tatăl ei și de trib, trebuie sa rămână la castel, altfel pierde tot. Hope accepta și pleacă sa se pregătească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:46 pm

Damian își aduce aminte de cum se luptă Raven și cum arată soldații ei. Așa că nu ia armura cu el, doar 3 săbii pentru a se apăra și mai multe pelerine normale ca să il protejeze de soare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:50 pm

Hope ia pelerina ei lunga alba și un costum mulat elastic pe sub. Ascunde foarte multe arme mici și mari sub pelerina și ia o mica traista cu mâncare, apa și un cort împăturit bine. După merge sa vadă ce pregătește printul și cu ce o sa plece.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:53 pm

Prințul are o trăsură acoperita cu pânză ca să își țină bagajele și mâncarea în timpul călătoriei. Avea programată plecarea în timpul nopții când e mai frig.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:58 pm

Hope ii anunță pe cei din trib de amânare și pe Raven de plecare, apoi așteaptă sa se facă seara. Înainte sa se facă timpul, argintia se strecoară in trăsură și sta după niște bagaje. Ca de ce sa meargă pe jos dupa el, helău? Raven însă nu vrea sa îl lase sa plece asa și ia o eșarfă specifica celor care stau în desert și îl așteaptă afara, la ieșirea din oraș. Lolo în timpul asta nu știa nimic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:04 pm

Damian oprește când vede străinul Te ajut cu ceva? Ești din deșert și poate ai nevoie de apă. ii zice normal. Că doar ajută străinii
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 3:36 pm

Fata da eșarfa jos și pelerina. Se apropie de el și ii întinde eșarfa. O sa ai nevoie de asta când mergi prin desert. ii zice sec. Chiar seara dinainte erau într-o atmosfera romantica și azi se despart. Nici ea nu și-a dorit asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 3:43 pm

Mulțumesc. îi răspunde zâmbind politicos și le pune pe el după ce le ia. Ai grijă de tine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 81 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 81 of 100 Previous  1 ... 42 ... 80, 81, 82 ... 90 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum