Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 1:03 am

Nu știu de ce vrei să stau lângă amatori, dar dacă asta vrei nu am ce să fac. spune cu tupeu. Acum sper că nu sunt atât de slabi încât să ii bat prea repede. Că m-aș plictisii. și dă ochii peste cap. Damian cât timp a fost cu Akame in misiuni a trebuit să facă de mai multe ori cu spionul. Nu a pierdut niciodată și de aici încrederea lui.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 1:10 am

Ai lucrat destul singur cu Akame. Vreau ca semestrul ăsta să înveţi să lucrezi în echip şi să-i protejezi pe ceilalţi, chiar dacă sunt mai slabi. zice înţelept şi îl sărută pe frunte. Simţea o nostalgie când se uita la vechea casă. Nu o să stăm aici. Am cumpărat un apartament mare şi mobilat. continuă să vorbească şi îi face semn şoferului (erau într-o maşină mare cu bagajele lor) să meargă în faţă spre destinaţie. Când ajung, urcă cu liftul şi o echipă de oameni le aduce bagajele în apartament. Mai schimbă şi familia asta peisajul, că numai la case au stat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 1:13 am

Nu prea mă interesează așa de mult unde o să stăm. Doar să fie confortabil. și se întinde în mașină. După se uită și el la drum și își amintește câte ceva din ce era înainte
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 1:24 am

Ajunşi acolo, Cecilia le arată oamenilor unde să pună bagajele şi e puţin entuziasmată. Voia să-şi revadă restul familiei şi să meargă la mormântul lui Levi, la care fusese oricum în fiecare an, că nu e greu să te teleportezi, dar acum era mai special pentru că rămânea în oraş. Se instalează în apartament şi îşi aleg dormitoarele, apoi se pregătesc pentru începutul de săptămână.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 1:26 am

,, Pregătirea " lui Damian e să iasă în oraș ca să se distreze
Voia să vadă dacă s-a schimbat ceva și dacă se poate distra cu cineva.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 1:30 am

Ca să fie frumoasă acţiunea, Lolo tocmai venea de la sală. Se dezvoltase mult pentru că începuse să nu mai semene cu mama ei, ci cu tatăl, dar era mai rebelă decât au reuşit amândoi la un loc să fie toată viaţa. Avea colanţi şi maiou scurt şi un ghiozdan în spate. Mergea cu ochelari de soare pe ochi şi părul prins în coadă de se întorceau des adolescenţi după ea.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 1:51 am

Damian era cu mașina, că doar nu era vreun muritor de rând. Având în vedere că afară era cald și soare, mașina era decapotabilă. O zărește pe Lolo și inițial nu o recunoște, dar îi place de cum arată. Merge foarte încet pe lângă ea. Bună frumoaso. Văd că ai plecat de la sală. Nu vrei să te odihnești cu mine în mașină la o plimbare? spune argintiul cu tupeu,dar cu vorbele la el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 1:53 am

Nici Lolo nu-l mai recunoştea şi nici nu se mai gândea la el, aşa că îi analizează puţin trupul şi maşina. Dacă tot îi place ce vede, zice că nu o să rateze ocazia. Aruncă ghiozdanul pe bancheta din spate şi ea sare peste uşă pe scaunul de lângă el. Nu ar prinde rău. Mă plimbi până am energie iar? întreabă şi ea cu tupeu, că simţea pe cine cum trebuie să-l ia ca să-i convină abordarea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 1:59 am

Nici o problemă. Dar de ajungi pe mâna mea, sala ta va părea o joacă de copii. și își aprinde o țigară in timp ce conduce. Până la antrenantele mele personalizate, ce ar fi să ne facem cunoștință puțin? și începe el să ofere un subiect de discuție.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:04 am

Eu sunt Lolo. îi zice şi râde puţin, apoi se pune capră ca să caute în ghiozdanul ei din spate pachetul de ţigări.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum