Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:07 am

Damian trage un ochi și îi place ce vede, dar trebuie să fie atent și la trafic. Îmi pare bine de cunoștință, căprioară sexy ce ești. Numele meu e Damian. De nu eram în trafic fi sigură că îți dădeam o palmă. și oprește la semafor pt moment că e roșu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:10 am

Ea găseşte pachetul, dar rămâne în poziţia aia şi se întoarce doar cu capul la el. Ai 60 de secunde roşu. Îţi permiţi acum. zice jucăuş şi dă puţin din fund ca să-l întărâte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:14 am

Argintiul nu stă prea mult că îi dă o palmă puternică la fund ca să se audă și după o strânge. Cum fata e mai jucăușă ia venit o idee. Te ține să îmi faci blowjob cât timp conduc? Să te încălzești puțin până când ajungem la hotel, că ne-am cunoscut destul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:17 am

Deci ţigările rămân pe mai târziu. Cu decapotabila? Să te vadă toţi? Aşa încrezător eşti în scula ta? spune în continuare şi se pune în fund înapoi pe scaun. Totuşi, nu refuza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:19 am

Am fost în toată lumea și până acum n-am primit plângeri. iar argintiul ii face deja loc ca să stea, după o cheamă cu palma. Iar ca să nu mai piardă timpul, Damian își îngroașă penisul și își întinde tare mult blugii. Aproape îmi rupe fermoarul. Ar cam trebui să te grăbești.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:23 am

Însă îngâmfarea de la sfârşit n-o impresionează pe fată aşa că îşi scoate o ţigară şi o aprinde. Cu virginei ca tine am mai avut de-aface. E păcat să dai banii pe hotel când te ţine maxim 10 minute, dar pare că ai de unde. îi dă o replică de să-l rănească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:34 am

Damian însă ii vine să radă. Îmi place de tine că ești mai tare în gură. și revine la țigare. Ce te face să crezi că sunt virgin? Doar pentru că am mult tupeu? și își înclină capul la o parte. Totuși oprește discuția când vede niște hoți într-o mașină ce erau urmăriți de poliție. Astfel Damian începe o urmărire. Lăsăm sexul mai încolo. Condu tu mașina până când îi opresc pe ăștia. și astfel Damian apasă pe un buton ca mașina să meargă drept până o ia Lolo. Că Damian sare în capota mașinii infractorilor și rupe bucățile de metal cu mâinile goale. Ghinionul vostru plebilor e că m-am mutat aici. spune cu tupeu. Hoții nu stau degeaba și împușcă. Damian le oprește gloanțele cu telechinezia și nu are nimic. Șoferul astfel când vede că nu e un om obișnuit se mișcă in zig zag ca să il dea jos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:37 am

Lui Lolo îi place acţiunea şi se pune repede pe scaunul de la volan şi conduce. Accelerează ca să-i prindă pe infractori din urmă şi, totuşi, ca să nu lovească maşina băiatului, stă paralel cu ei şi se uită după cel mai apropiat copac. Cu puterile ei, lungeşte patru crengi groase şi le bagă în roţile maşinii cu infractori ca să o oprească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 2:46 am

Damian când vede asta ii zâmbește discret. Ca să se termine mai repede, acesta scoate din ochi lasere ce intră în capotă și dă foc la rezervor, astfel mașina lor se oprește după câțiva metrii. Aceștia ies din mașină cu pistoalele ațintite spre el. Cine naiba ești tu și de ce te amesteci? striga nervos infractorul. Damian coboară jos și își lipește fruntea de a pistolului lui ca în poza de introducere. Numele meu e Superboy și ii suflă în față de cade pe jos. Restul și-au dat seama că nu e un simplu puști așa că aruncă armele și așteaptă poliția. Totuși când vede polițiștii se întoarce la Lolo. Nu avea chef să vorbească cu presa, nu când era cu roșcata cel puțin. Mergi mai repede, n-am chef să vorbesc aceleași rahaturi cu reporterii legate de siguranța orașului și alte bazaconii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 2:51 am

De data asta îl ascultă şi pleacă cât mai departe de locul incidentului, apoi se opreşte în faţa unui hotel de la marginea oraşului. Hai că meriţi răsplata pentru implicarea spontană în problemele oraşului. zice ca o fată cinstită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum