Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 30 of 100 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 12:40 am

Plecăm stai liniștită. Maine seară. și mai trage un fum. Ultimele zile le-am avut agitate rău. Seara asta vreau să mă relaxez acasă și să mă uit la un film în home cinema. Mă gândeam că dacă ai liber să te uiți cu mine. și ii explică asta pe un ton pașnic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 12:45 am

Sigur. Ar fi frumos. ii răspunde și își aprinde și ea o țigară. Ies de la sala pe la ora 5 jumate, deci pe la 6 jumate sunt toată a ta. ii explica, la sfârșit exprimându-și puțin mai pervers, intenționat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 12:47 am

Cu accent pe toată. spune ca posesivul. Și în regulă. La 6 jumate merg după tine. și astfel se plimbă cu mașina
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 12:52 am

Fata nu avea nici o problema cu asta și rade. Ajung într-un final și la școală, ca din păcate încă trebuie. După alte doua ore, se trezește și Raven definitiv. Acum își amintea și ea visul de care zicea Damian, pentru ca era singurul vis de care nu uită. Merge în alta camera sa se îmbrace și pregătească, ca nu a mai lucrat și trebuie sa recupereze orele, plus ca azi avea programata și o misiune cu Kaneki. Școala poate aștepta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 12:56 am

Damian pentru munca voluntară de aseară bine făcută a primit o sumă de puncte impresionantă. Încă era departe de consiliu. Dar și-a recuperat punctele pierdute și a căpătat un start bun. În același timp elevii îl bagă în seamă că l-au văzut la știri iar argintiul le răspunde amabil tuturor. Bine că nu e Kaneki azi să vadă. Aparent încep să devin o celebritate. ii zice lui Lolo râzând și glumind.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 8:27 am

Ma mira faptul ca ai primit puncte pe o misiune făcută singur, desi nu era încă înregistrată pe lista. Bănuiesc ca și tu ai pile pe aici. ii zice Lolo in timp ce sta cuminte în banca și suge o acadea. Pe ea nu o deranja, dar lucrul asta nu o sa convină tuturor studentilor când se va afla.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 9:52 am

Uhm, de asta nu știu. Eu le-am zis părinților târziu de treaba asta. Nu cred că e de la ei. și ridică din umeri. Își deschide telefonul și stă să se uite pe social media.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 10:07 am

Lolo ridica din umeri și se întinde pe banca. În timpul acesta, Raven primește mesaj de la vicepreședinta cu punctele lui Damian luate pe nedrept. Dar movalia nu le considera prea importante, având în vedere ca au compensat și minusul. Totuși, o deranjează sistemul de notare, asa ca ii da mesaj directorului, ca doar, după atâția ani la conducere, ii știe pe toți superiorii. Dacă dați la unul puncte școlare pentru activități voluntariale inafara lucrurilor programate de școală, o sa trebuiască sa dati la toți asa ca să fiți corecți. Și dacă faceți asta, o sa dați sistemul de puncte peste cap. ii zice simplu și rațional, apoi ii lasă un bilet lui Kaneki cum ca pleacă la lucru și iese pe ușa ca să nu întârzie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 10:14 am

Consiliul profesoral a fost impresionat de cum și-a reparat copilul greșeala din prima misiune. De unul singur a învins un răufăcător fără să strice nimic și fără să rănească alte persoane. De se întâmplă să fie rănit cineva sau să se strice un bun important fi sigură că punctele acelea erau cu minus. răspunde directorul. Damian habar nu avea de scandalul ăsta. Iar Kaneki o înțelege și își vede de treaba lui,merge spre școală și când vede și el punctele se revoltă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 10:18 am

Atunci pot anunța liniștită ca orice elev poate acționa pe cont propriu când vede un răufăcător, în loc sa anunțe superiorii, dacă considera ca îl poate prinde fără a provoca pagube. O sa fie răsplătiți și ei cu puncte. ii răspunde Raven puțin mai tupeist, dar tot formal. Dacă și directorul încalcă regulile, atunci elevii de ce nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 30 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 30 of 100 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 65 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum