Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 31 of 100 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 65 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 10:21 am

E vorba tot de misiuni aici. Dacă vânează răufăcători în timpul liber nu e problema noastră. Dar dacă se întâmplă să eșueze o misiune și să o îndrepte după fără să ceară ajutor consider că merită niște puncte pentru curaj. îi răspunde la fel de formal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 10:25 am

Fata își da ochii peste cap și ii mulțumește pentru lămurire. Tot nu ii convine, pentru ca știe ca mulți nu o sa înțeleagă asta, dar prefera sa își vadă de ziua ei încărcată și sa asculte plângerile cu alta ocazie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 10:29 am

Dacă colegii lui sunt oarecum ok cu ideea, ceilalți liceeni nu le convine și se strâng în fața clasei lui Damian. Unii îl înjură și toate cele. Argintiul merge și se uită la ei neutru. Nici eu nu înțeleg de ce am luat punctele alea. Dar dacă mai mă înjurați de familie vă închei cariera de eroi. spune clar și rece. Mulțimea se simte oarecum nașpa așa că se sparge. Damian revine lângă Lolo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 10:33 am

Roscata se uita neimpresionata la tot circul. Ești de nici măcar o săptămână aici și uite ce stârnești. zice și chicoteste. Totuși, nu au ce face, ca mereu dacă exista un fel de oameni, exista și opusul lor, adică Damian poate avea și admiratori dar și dușmani.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 10:36 am

Pot să mă înjure pe mine cât vor. Dar de se iau de apropiații mei nu îi iert. spune serios. După își revine. Într-un fel mă bucur că stau doar un semestru. De eram 4 ani aici cred că treceam de partea răului. și chicotește, o zicea in glumă evident.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 11:13 am

Sau poate te puneau președintele consiliului. zice și ea mai in glumă. Începe ora și spiritele se calmează. Vicepreședinta vorbea acum cu copiii care s-au revoltat înainte pentru a nu se mai întâmpla asa ceva, caci o sa scape într-un semestru de băiat și nu o sa apuce cu siguranță sa strângă multe puncte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 11:20 am

Damian își vede de treabă și se comportă normal la ore cu tot valul de ură ce îl primește în telefon. Kaneki în schimb considera că Damian merită o lecție. Mă gândesc să îl provoc la duel pe puștiul cel nou. A deranjat toată societatea liceului în câteva zile și trebuie să îl punem la punct. le zice colegilor din consiliu
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 11:29 am

Toți se gândeau la asta, dar Kaneki a luat inițiativa bună. Totuși, vicepreședinta avea niște îndoieli. Raven știe? Ca sa fie totul în regula, ar trebui sa fie o lupta "amicala", oficială. Altfel directorul va poate pedepsi. ii zice rațional, ca indiferent de cine provoacă sau cine învinge, sa nu existe probleme în liceu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jan 29, 2019 11:32 am

Nu știe, și așa are programul foarte încărcat iar un stres în plus nu o ajută . De provocat îl voi provoca în mulțime ca să nu refuze. îi răspunde rațional.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jan 29, 2019 12:10 pm

Fata oftează. Dacă accepta, o sa vorbesc cu conducerea ca să fie o lupta oficiala. apoi scoate telefonul totuși sa ii zică și lui Raven. Movalia însă era la lucru și nu vede deocamdată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 31 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 31 of 100 Previous  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 65 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum