Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 12:47 am

L-am lovit pe umăr intenționat pe hol acum câteva pauze și avea o privire care ma speriat o fracțiune de secundă , credeam că e diavolul. și îi vine să se sperie iar când își amintește. Se simțea o dorință de ucis sau ceva asemănător. Dar nu mi-a zis nimic și a plecat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 12:55 am

Raven râde in sinea ei și ii place ca băiatul e asa gelos într-un fel. Pe exterior îl mângâie pe Kaneki și îl ia de mana. Fiecare cu ziua lui proasta. Ma bucur ca nu s-a declanșat nimic. Și nici tu nu îl mai provoca, te rog. ii zice sincer. Între timp, vine și Lolo in clasa ei. Acum a ajuns la școală și venea de la magazin. Oh, dacă știam ca ești aici, veneam și eu mai devreme. zice bucuroasa și se pune lângă el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 12:59 am

Damian încă era supărat atât pentru pedeapsă cât și pentru gelozie. Încă avea privirea sumbră, dar vede că e Lolo și își revine. Normal pe la ora asta veneam și eu. Dar ma pedepsit tata să vin la toate orele și misiunile. și își dă ochii peste cap. Kaneki se bucură că e alintat și dă din cap aprobator.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:05 am

Lolo simte starea lui nașpa, dar crede ca e doar de la pedeapsa. Oh, o sa fii un elev normal în sfârșit. ii zice și chicoteste. Îl sărută pe buze și își scoate caietele. În timpul asta intra și profesoara și începe cursul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:08 am

Yey, ce mai bucurie. spune sarcastic încet înainte să intre profesoara. Avea caietele pe bancă și e atent la oră
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:21 am

După încă câteva ore, se termina cursurile. Raven se uita pentru niște misiuni cu ea și Kaneki ca să nu își iasă ea din mana și sa îl ajute și pe el cu punctele. Alege misiunile care necesita doar doua persoane si pe cele care mai au încă o misiune în același timp, ca să ii lase și lui Damian loc și sa nu nimerească cu Kaneki. În timpul ăsta mergeau împreună spre cafenea. A fost anunțată ca o sa ajungă curând comanda de decorațiuni și aparate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:27 am

Damian s-a înscris într-o misiune unde avea un loc liber și o va face diseară. Până atunci e cu Lolo prin oraș. Kaneki era mândru de Raven că are acum o cafenea a ei. Abia aștept să văd.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:29 am

Cei doi ajung la cafenea și ii arata pe o lista ce modificări mai vrea sa facă. Între timp, vine și comanda și fata trebuie sa semneze pentru cutiile care sunt duse înăuntru de angajați.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:32 am

Pe cutii se află bon fiscal împreună cu numele titularului cardului, adică Damian. Îmi place că ai ales o tentă asiatică. Nu prea găsesc asta pe aici și cred că va atrage multă lume. și se uită împrejur
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:48 am

Noroc ca Raven are ochi de șoim și vede repede. Ma bucur ca îți plac. Poți merge pana în spate sa cauți o bormasina sau un ciocan și cuie? Unele trebuie agățate și am nevoie de asta. ii zice repede și îl trage mai departe de cutii, arătându-i pe unde sa meargă ca să ajungă în spate. Trebuia sa scape repede de toate foicelele care au numele lui Damian pe ele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum