Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 2:04 am

Kaneki nu comentează și merge după unelte. Orașul mergea normal. Numai că asasinul nostru pe lângă fețe știe și ce energie au ai noștrii. Astfel că se bagă în fața mașinii lui Damian și aproape face accident. Nu poți să te duci pe trecere? spune iritat. Asasinul nu zice nimic și îl prinde pe el cu palma și îl aruncă într-un bloc aproape de cafeneaua lui Raven. Damian scuipă sânge și zboară să se bată cu cel rău.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:06 am

Raven aude zgomotul, dar zice ca e un atac normal și se ocupa mai întâi de foile respective. Le arde pe toate și după deschide cutiile.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 2:11 am

Ei bine, Damian și Raven au fost studiați și s-a ales luptătorul ce poate să le oprească atacurile. Kaneki își activează puterile de Ghoul și îl acoperă pe asasin cu kagunele lui. Armura lui avea o soluție anti ghoul ce ii ardea cozile și e forțat să le retragă. Asasinul acum e cel ce atacă chiar dacă Kaneki se apără cu cozile. Primește un pumn în cap ce îl zboară câțiva metrii in aer.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:15 am

Dacă se face atâta zarvă, iese și Raven. E total Confuza când își vede cei doi băieți bătându-se cu respectivul și îl prinde repede pe Kaneki cu o umbra ca să nu se lovească. Dacă încă nu l-au învins, simte ca trebuie sa se bage și ea. Trimite o umbra din piciorul ei pe jos pana la asasin ca să îl imobilizeze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 2:19 am

Asasinul eliberează o bombă de fum ca umbra ei să nu se mai întindă. Damian vede că puterile de Ghoul nu merg așa că folosește Sharinganul ca să ii controleze mintea. Nu funcționează, ba chiar îl împușcă cu un pistol Revolver în picioare ca să mai piardă din mobilitate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:22 am

Raven îl ia cu umbra pe Kaneki și zboară pana la Damian. Cine e asta și ce vrea? Are câte un truc pentru fiecare atac.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 2:25 am

Cred că posesorul armelor din Rusia s-a supărat pe noi... Nu e prima dată când mă lupt cu asasini de genul. Dar ăsta e la alt nivel. și își scoate gloanțele din corp cu regenerarea. Totuși nu petrec mult timp vorbind că scoate scuipătorul de flăcări și eliberează un foc mare spre cei doi
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:30 am

Raven îl trage pe Kaneki cu ea (îl plimba cam mult cu umbra aia) și stinge repede focul scuipând apa ca să nu provoace daune. Suntem trei împotriva unuia. Cat de greu poate fi? zice tare și se uita atent la asasin. Îl lasă pe Kaneki jos și trimite 20 de ciori care îl înconjoară pe asasin. Acestea fac zgomot și dau din aripi în toate părțile, apoi, la semnalul ei explodează și Raven apare din una din ciori în spatele lui și il lovește tare in coloană, trimitandu-l in direcția lui Damian ca să îl atace.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 2:35 am

Asasinul și-a protejat capul și a încasat o lovitură slabă din cauza armuri. Damian face clasicul chidorii ce îl țintește spre inimă. Asasinul îl vede și eliberează praf de piper în ochii lui iar Damian ratează. În prinde de cap și îl trântește pe jos și îl aruncă într-o mașină. Dacă nu poate să se lupte în apropiere Kaneki sare destul de înalt și atacă cu mai multe săgeți din Kagune. Inamicul se apără și cum brunetul e în aer și nu se poate mișca, îl lovește cu un fulger.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:38 am

Raven ridica repede o bucata de pamant deasupra lui Kaneki ca să nu îl lovească fulgerul și cu vântul îl împinge de acolo. După face un bici din foc negru și îl prinde de gat pe asasin și îl trage spre ea. Ochii ei se fac albi, semn ca nu mai vede omul, ci energia lui și orice praf de la prăvălia de pe colț nu o sa o afecteze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 92 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 92 of 100 Previous  1 ... 47 ... 91, 92, 93 ... 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum