Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jul 13, 2019 11:52 pm

In timpul in care cei doi își fac de cap, în Detroit Noir își ia o zi liberă. Nu vrea sa dea ochii cu Kaneki după ultima întâmplare și ia în considerare o varianta ușor neobișnuită.. Ziua trece și cuplul se bucura de sex..poate chiar prea mult sex. Luaseră o pauza și Raven stătea goala în pat cu o țigară in mână. Se simțea asa de bine ca tresarea la orice atingere și tremura imediat ce vaginul ei îl simțea pe Damian. Era undeva după 12 noaptea. Noir revine în zonă, de data asta mai precauta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jul 13, 2019 11:55 pm

Acum Damian este cel ce face un dus mai lung mai lung, ca obosise putin de la atat efort. Kaneki in schimb dormea la el acasa
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 14, 2019 12:09 am

Noir vede cu infraroșu ca Damian e în duș, ceea ce e un păcat, pentru ca spera sa vorbească cu el și nu risca sa între peste. Cu Raven însă nu a vorbit niciodată și se gândea ca e o varianta ok pana iese respectivul. Asa ca intra pe geam unde vede lumina aprinsă. Movalia cu par scurt o simte imediat și se acoperă, apoi o ataca cu o umbra, dar Noir prinde umbra in mana și o tine bine. Well... Măcar pot sa sper ca ești destul de obosita ca să nu te bați și sa ma asculți. ii zice neutru. Însă Raven nu e prea incantata de faptul ca cine i-a întrat în casa are puterea de a fucking prinde în mana umbra de parca ar fi ceva material. Pentru tine cred ca o sa fac un efort și o sa ma bat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 14, 2019 12:14 am

Damian in momentul ala iese din dus acoperit doar de un prosop si le vede pe cele doua. Oh, pare inceput de threesome. Ma bag. spune energic si pacifist
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 14, 2019 12:21 am

Atunci Raven se uita cu o privire ucigașă la el și arunca cu o carte spre capul lui. Deci o știi! Cu ea îți petreci nopțile când nu ești acasă?! Noir însă vede situația ca pe o chestie amuzantă și rade. La ce clanță ai, nu ma mira ca bietul baiat pleacă cand are ocazie. Lui Raven ii pica fața și se uita urât. Damian!!!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 14, 2019 12:33 am

Damian se fereste de carte si se incrunta. Ce cauti aici? Ti-am zis sa nu te mai bagi aiurea in casa mea. Ce vrei? si o priveste urat pe Noir.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 14, 2019 12:37 am

Raven își da ochii peste cap. E nevoie sa țipe o femeie la el ca să își dea seama de ce e bine și ce e nu.. se plânge in gând. Am nevoie de ajutorul tău sa îl fac pe Kaneki puternic. Ultimul meu plan a dat greș și acum vad și de ce. ii zice simplu. Trage cu ochiul la Raven pentru ca o considera destul de încăpățânată și acum nu se mai mira ca Kaneki și-a dat seama ca nu e aceeași fata ca cea din vis.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 14, 2019 12:40 am

Nu ma intereseaza de el. Eu in orasul ala vreau doar sa iau niste minereuri pentru piata neagra. Tu si el mai mult ma deranjati. si se incrunta. Macar asa afla Raven ce face defapt Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 14, 2019 8:55 am

Adevărat. Piața neagră? Cu asta te ocupi mai nou? Soțul meu a trecut de la un supererou cunoscut la ilegalități?! și se supără. Noir își da ochii peste cap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 14, 2019 8:58 am

In mod normal nu ma bagam. Dar in afacerea asta sunt multi bani la mijloc. si ridica din umeri. N-am omorat pe nimeni si nici nu am distrus cladiri sau masini.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum