Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Sep 26, 2019 11:26 pm

Serena stătea la bar și se uita după Jimin in timp ce bea și ea un vin spumant. Ei ii plăceau petrecerile, dar nu cu jumătate de oameni necunoscuți. Shirley in schimb era ca Jimin.. Îl ia de brat pe Izaya și merge sa se prezinte la toți și toate. Ajunge inclusiv la cele doua gemene care erau cu mamele lor. Cu asa fete frumoase și eu m-aș mândri. le complimenteaza pe mămici. A fost învățată sa vrăjească bine ca să mențină relațiile familiei. Dacă o sa aveți nevoie de ajutor vreodată la liceu și u ezitați, Cecilia și Celia. și ii da un cot și lui Izaya ca să se prezinte.

Serena
Spoiler:

Shirley
Spoiler:

Cecilia
Spoiler:

Celia
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Sep 26, 2019 11:38 pm

Bună. Eu sunt Izaya. Dacă aveți nevoie de un ajutor vă sunt la dispoziție. și face pe politicosul formal. Chit că nu prea îi place. În timpul ăsta Akame îi dă mesaj lui Izaya că a ajuns și îl întreabă pe unde e. Îi explică că se plictisește cu discursurile formale cu Shirley și să îl scoată de acolo. Astfel argintiul se duce după el. Bună Shirley, Izaya, imi pare bine să vă revăd. Pe voi domnișoarelor nu v-am mai văzut până acum. Sunteți boboace? și preia Akame treaba pe care trebuia să o facă Izaya. Că de, Izaya e mai golan.
Akame.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 27, 2019 7:11 am

Shirley nu se prinde ca Akame vrea sa îl scape pe Izaya, asa ca doar zâmbește și îl saluta pe băiat. Bună. Da, suntem boboace. Eu sunt Cecilia și ea e sora mea geamana Celia. ii zice normal. A intrat Akame in joc.. Putem deja sa ne retragem. ii șoptește bruneta lui Izaya, în sensul ca știe deja ca fetele vor fi fermecate de el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 27, 2019 9:15 am

Încântat. Numele meu este Akame și sunt în anul doi. Sunt căpitanul echipei de fotbal al școlii și de sunteți curioase vreodată vă fac eu rost de un loc. și chicotește, o ia mai moale că este și mama fetelor de față și să nu aibă o imagine de golan.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 27, 2019 9:48 am

Dacă tot ești asa, poți sa ne ajuți și primele zile pana ne obișnuim, nu? Cecilia e o mica profitoare discreta, asa în limita bunului simt. În timpul asta Izaya și Shirley pleacă sa vorbească cu mamele fetelor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 27, 2019 10:54 am

Desigur. Nu por să refuz o cerere de genul acesta. și ii zâmbește. Vreți să vă servesc cu ceva?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 27, 2019 11:08 am

Un cocktail? și se uita la sora ei, care da aprobator din cap. Merg sa îmi aprind o țigară între timp. și Celia pleacă. Iese din casa și merge sa se plimbe puțin împrejur. In timpul asta aude cum ceva se mișcă in tufișuri. Simțea un miros dulce.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 27, 2019 3:25 pm

Oare cine? Rămâne o surpriză. Akame nu pierde timpul și o conduce pe Cecilia la bar unde comandă două cocktailuri. Nu se avanta după ambele că între două nu te plouă dar nici bine nu îți e. Din ce motiv ai venit în liceul acesta? sparge gheața ușor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Sep 27, 2019 4:10 pm

Sau mai bine zis, cine aleargă după doi iepuri nu prinde nici unul. Sincer, mamele noastre au vrut sa venim aici. Și alta varianta mai buna, cu vârcolaci ca noi, nu aveam. zice calm și ia paharul. Revenind la Celia, curiozitatea o face sa se apropie de tufișuri și vede ieșind de acolo.... O tipă! O bruneta negresa cu bucle lungi și ciufulite. Era aproape goala. Purta doar o cămașă și chiloți și era dezorientata. Hei, ce e cu tine? ii zice ușor surprinsa. Trebuie sa te ducem în casa.

Raven, ta-da
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Sep 27, 2019 9:48 pm

Akame bea o gură și ascultă. Îi se pare ușor curios cuvântul,, mame", de tată nu a auzit și îi se pare interesant. Mame? Adică sunt două? și o privește curios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 42 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 42 of 100 Previous  1 ... 22 ... 41, 42, 43 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum