Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Sep 29, 2019 7:37 am

Raven ii face cu mana și pleacă după fratele ei. După ei vine mașina familiei, nu un jeep oarecare, și pleaca primii, odată cu Serena. Da. Ne auzim. spune Cecilia și îl privește blând. Ceva o impulsionează și merge sa îl îmbrățișeze pe Akame, moment în care corpul ii se face foarte cald și pătură aproape cade de pe ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 29, 2019 7:41 am

Instinctul lui îi zicea să facă sex acuma. Dar era momentul cel mai nepotrivit. Așa că doar o îmbrățișează. Să știi că mă încălzești foarte tare acum. și se uită la ea, și la pieptul ei în paralel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Sep 29, 2019 7:49 am

Când aude asta, își prinde pătura și se da un pas în spate, acoperind-se la loc. Scuze. Nu asta a fost intenția. și roseate in obraji. Celia întrerupe momentul brusc. A venit mașina noastră. Hai sa mergem, îmi e frig. și isi ia sora de mana, atunci simțind cum fierbe Aolo, zici ca suntem opuse acum. se mira puțin. Cecilia o trage repede și o baga prima in mașina. Taci și sa mergem!Iar după asta, mașina lor pleacă. Shirley vine din spate și se oprește lângă Akame. Cred ca ai dat de cea mai cuminte boboaca. Vezi cum faci sa nu îți afle secretul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 29, 2019 7:51 am

Sunt drăguțe astea mai cuminți. În exterior sunt sfinte și rup patul când le place de cineva. și își aprinde o țigară. Îl iei tu pe Damian?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Sep 29, 2019 7:55 am

Shirley își da ochii peste cap. Nici nu ne-am vorbit de când a venit. E mai bine asa. Fiul risipitor. și isi aprinde și ea, dacă tot. Majoritatea pleacă, rămânând doar cei vechi. Ultimele trei mașini erau pentru Izaya, Akame, Shirley și Damian, dar Shirley se urca în mașină când nu e Damian in preajma și pleaca, lăsând băiatul singur la marginea pădurii. Doar trebuie sa îl pedepsească pentru ca a venit neanunțat în casa ei, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 29, 2019 8:08 am

Argintiul se aștepta și la ceva de genul ăsta. O fut de nu se vede când o prind singură. comentează urâcios. Își la forma de lup și pe baza mirosului se îndreaptă către oraș.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Sep 29, 2019 8:15 am

Acum toată lumea e acasă. Shirley merge sa își facă o baie calda și binemeritata. În timpul asta, gemenele erau și ele în cabina de dus, împreună. Ți s-au aprins călcâiele după băiatul ala? Nu m-as fi așteptat. O tachinează puțin Celia. Taci, te rog. Nu ma pot gândi decât la faptul ca de mâine începe sezonul imperecherilor... Deja ma fac foarte calda când e aproape de mine.. Dar anumite de mâine? se plânge puțin in timp ce isi spala sora pe spate. Faci ce simți. ii răspunde cealaltă simplu. Dar... Știi ca eu pun sentimente. Nici nu îl cunosc. E căpitanul echipei de fotbal.. Sigur se fute toată ziua. Nu vreau sa fiu doar o bucata de carne. și apleacă capul, tristă. Dacă te folosește, o sa ii tai penisul în somn, o sa ma întorc la tine, ne facem bagajele și fugim în lume. iar după asta, Celia își sărută sora pe buze, cu drag. Bruneta nu mai are ce zice și continua dușul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 29, 2019 8:20 am

Dacă fetele se relaxează, Izaya, Akame și Jimin stau împreună la un bar. Trebuie să fim atenți. Vânătorii de vârcolaci cred că au aflat că e începutul sezonului de împerechere și atacă femelele. Prima a fost Raven că a fost mai mică, am simțit prezență de vânător și la fata de lângă peșteră. și își ia un pahar cu whiskey. Eu voi sta pe lângă Serena... Problema acum e la ăsta. Când încetezi cu joaca asta și îți găsești o relație și tu? și îl mustrează pe Akame. Akame nu răspunde, ba chiar își ia un pahar de coniac
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Sep 29, 2019 8:26 am

Și Serena cu Shirley știau de vânători. Ba Shirley chiar se gândea ca lucrurile au luat amploare și în ritmul asta risca mult siguranța copiilor, asa ca poate o sa schimbe proba și nu o sa o mai facă în pădure de anul viitor. Acum au avut noroc ca nu a dispărut nimeni. Cat stătea în cada, se uita pe un satelit personal la filmările din pădure, ca poate îl găsea pe cel ce a spionat cursa. Serena însă e neutră. Era în pat în camera ei și mânca. Ar fi putut vorbi cu tatăl ei despre asta, ca poate afla el mai multe, dar asta doar dacă ar fi avut inima. Raven era acasă la Jimin și a devenit puțin paranoica, asa ca s-a baricadat în camera. Cea mai ne onorabila moarte era sa mori în somn, din punctul ei de vedere, deci lua masuri ca să nu se întâmple asta!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Sep 29, 2019 8:30 am

După discuții lungi gașca de băieți se sparge. Jimin merge la Serena, Izaya e puțin ocupat cu gașca lui, iar Akame se duce acasă. Între timp Damian ajunge în oraș. Ia să ii fac o surpriză fandositei ăleia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum