Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 10:10 pm

Raven primește o mustrare și un avertisment ca să nu mai chiuleasca și pleacă. E interesata de situație și, fiind o fire bagacioasa, merge sa cerceteze. A recunoscut un tip foarte bine și merge prin școală sa vadă cum face sa îl prindă singur. Cecilia a terminat cu mașina respectiva și a venit și ea la școală, în hainele lui Akame, normal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 10:19 pm

Totul decurge normal și nu se întâmplă ceva wow. Băieții aceia de ieri sunt și ei pe hol la liceu. Nu se gândeau că cineva ii urmărește, așa că se comportă normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 10:22 pm

Raven are norocul sa dea de ei când se plimba și îl oprește pe cel pe care l-a recunoscut. Scuze. Sunt boboaca. Știi unde e laboratorul de chimie? întreabă ușor inocent, cu mâinile la spate și pieptul la înaintare. Stătea dreapta, ca știe și ea ce deține.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 10:23 pm

Se uită la ea și îi place cum arată. Te ajut cu cea mai mare plăcere. Să te conduc. și face și el pe amabilul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 10:25 pm

Astfel pe tip l-a separat de ceilalți și merg singuri. Adevărul e ca... Cred ca te știu. Familia ta are un lanț de magazine cu dulciuri, nu? face o mica conversație pe drum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 10:36 pm

Ceva de genul. Mă încântă că m-ai băgat în seamă. și îi zâmbește. Ce ai uitat la laborator?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 10:40 pm

O sa am ora acolo. Am cam lipsit pentru ca am fost răcită și nu am aflat unde e. spune deja ușor plictisita de el. Nu voia sa aibă o conversație mai lunga de atât ci o interesa de dulciuri. Cand ajung, intra și închide ușa in spatele lor. Uite cum sta treaba. Directorul voia sa caute pe filmări cine i-a speriat pe doi elevi aseară. Eu am avut prima acces la filmare și te-am văzut cu un tip. Am șters filmarea de la director și acum o am doar eu. Dar dacă afla ca au fost studenți, o sa fiți exmatriculați. În schimbul tăcerii mele vreau un card personalizat la magazinele familiei tale ca să pot lua dulciuri gratis toată viata. și da, Raven nu știe încă de noua relație formata, ci o intereseaza sa aibă ea tot felul de avantaje.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 10:58 pm

Nu cred că există așa ceva. Dar îți pot da ce rămâne pe stoc la final de zi. îi propune ceva de compromis.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 11:04 pm

Ah, ce drăguț ești tu. și zâmbește inocent, apoi îl izbește de perete. Îți dau o zi la dispoziție sa rezolvi cererea mea, altfel mâine directorul primește filmarea. Mică și a dracu. După îl lasă și deschide ușa de la laborator. Ma treci pe lista familiei. Ca bănuiesc ca nici tu nu plătești dacă vrei dulciuri. Mi-a făcut placere sa fac afaceri cu tine. și uite asa bruneta pleacă. Acum trebuie sa se gândească ce vrea de la Akame. Și ca tot vine vorba de el, soția directorului îl cheamă prin sms la un hotel din apropiere. Ea nu era profa, dar punea vorbe bune la director.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 11:08 pm

Primește mesajul și se duce imediat la locația dată. Tipul se gândea cum să o rezolve și își vede de viață. Pe hol totul decurge normal și aproape se termină pauza
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 91 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 91 of 100 Previous  1 ... 47 ... 90, 91, 92 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum