Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 6:52 pm

Cecilia termina și ea și lasă totul pe tava. Merge după la dulapul lui și se uita la ce are pe acolo. După câteva căutări, reușește sa iau o pereche de blugi negri tăiați care pentru el erau skinny, pentru ea erau.. Normali, un tricou ușor larg dar pe care îl innoada, astfel ca ii vine undeva pe la buric acum și un hanorac care o acoperă pana pe la jumătatea fundului. Iar pentru a fi imaginea completa, își prinde parul în coada. I se părea ca arata destul de sportiv. O sa le dau mesaj mamelor mele sa le zic de incident și de faptul ca șoferul nostru e mort.. zice in timp ce se apropie de Akame și strange mai tare coada de par.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 6:56 pm

Ești sexy și când ești îmbrăcată sport. și o sărută pe buze, dar mai mult ca să o alinte. Te duc mai întâi acasă, nu? și în timpul ăla își ia un tricou slim cu un hanorac alb, o pereche de blugi negrii simpli și pantofi sport. În geantă pune și echipamentul pentru antrenament.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 7:00 pm

Nu ar strica. și se alinta și ea mai mult. Îl ia în brațe de la spate și îl saruta de la gat în sus spre obraz și după buze. Dar tot in hainele astea vin la școală.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 7:28 pm

Mă simt mândru cu o iubită ca tine. și o sărută pe buze și el, ca un cuplu adorabil
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 7:38 pm

Fata îl privește cuminte și după ii da drumul. Hai sa mergem ca să avem timp amândoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 7:57 pm

Ok, comand un taxi. și astfel Akame sună și un taxi este pe drum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 8:16 pm

Când taxiul e pe drum, bruneta sta cuminte și nu îl mai cicaleste pe Akame. Aseară ai zis ca oficializam relația. Deci colegii tăi o sa afle azi? și se da pe lângă el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 8:34 pm

Deja știu. și chicotește. Și da, ieri la telefon a spus că e un relație cu ea, pe lângă laude.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 10, 2019 8:50 pm

Da? Oh, ma bucur atunci. a luat-o puțin pe nepregătite, dar mai bine asa. Vine și taxiul și pleacă la ea acasă, o lasă și după taxiul îl duce pe Akame la școală. Cum ajunge acasă, Cecilia vorbește cu familia despre incident și merg la locul în care au lăsat mașina. Totul e luat foarte in serios. Găsesc acolo hainele lor și foaia de aseară. La școală, orele începuseră deja și într-o pauza Raven e chemata în biroul directorului pentru ca avea prea multe absente deja. Fata se pune pe scaun dar vede ca el e ocupat la calculator. Off. Ieri au venit vânători in școală și am primit o reclamație de la o familie. Trebuie sa verific filmările mai târziu. Aici bruneta vrea sa se implice. Știți... Și eu am fost atacata înainte sa înceapă școala. Mai știu corpul vânătorului. Poate îl recunosc dacă îmi arătați și mie? Directorul voia sa o certe dar de asemenea voia sa termine repede cu cazul asta asa ca o lasă pe ea sa vadă filmările pana ce el merge sa semneze niște carnete de elevi. Atunci Raven vede ca băieții care i-au speriat pe Akame și Cecilia sunt din echipa de fotbal și se gândește ca totul e o scamatorie proasta. Își trimite filmările pe mail și după le șterge. Domnule, cred ca vânătorii au fost pregătiți. Nu exista filmări de aseară.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 10, 2019 10:06 pm

Akame ajunge și se duce către echipa lui de fotbal. În paralel ajunge și Damian, dar singur. Izaya mai mult e pe somn iar Jimin încă are niște treburi de rezolvat. Mișto început de zi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum