Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 5:46 pm

Raven dă şi ea din cap şi se întorc toţi patru. Hei, aproape se termină pauza. Noi doi am terminat de mâncat. spune Hope când îi vede pe toţi înapoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 5:49 pm

A fost foarte aglomerat. scuza lui Kaneki. Da, mai bine că ați rămas aici. Credeam că nu mai scăpăm . îl completează Damian. Ăștia doi sunt frați? Se comportă ca niște gemeni...În plus seamănă. îi șoptește Bakugo lui Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 5:53 pm

Raven îşi dă ochii peste cap. Nu îmi aminti. Înainte se urau de moarte şi ignorau. Acum nu ştiu ce dragoste ascunsă au găsit. Eu zici că-s invizibilă câteodată când sunt cu ei doi. se plânge şi ea în şoaptă, că aşa era! Fetiţa oftează. Of, şi eu care voiam să merg să îmi cumpăr nişte fructe, că sigur o să mi se facă foame până la final..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 5:59 pm

O să mai fie pauze. Acum să nu picăm intre noi. și o ia în față spre vestiare cu Kaneki. Esti ok dragă? și întinde mâna și îi înconjoară spatele. Uite că nu o ignoră
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 6:06 pm

Mm, acum da. şi zâmbeşte. Îşi apropie corpul de al lui şi merge liniştită înapoi la vestiare. Când ajung ei, pauza se termină şi urmează să se anunţe următoarele lupte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 6:12 pm

Prima rundă e între.... Tipul din pădure și Damian. Nu stie nimic despre el. Doar că e din altă țară. Aparent sparg gheața i guess.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 6:16 pm

Movalia se uită la el şi zâmbeşte. Nu-i mare brânză. A doua ta bătaie e mai uşoară decât prima. zice şi chicoteşte. Te întorci repede. Hope stătea pe o bancă şi se uită la ecran. Mult succes, Damian-nii-chan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 6:21 pm

Multumesc, amândurora. le zâmbește și pleacă. Pe hârtie pare o luptă interesantă între doi utilizatori de fulger. Sunt lăsați la locul lor. Argintiul ia un cuțit Kunai ce îl acoperă cu fulgere mici. Încep să se bată. Kaneki cu Bakugo se uit separat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 6:29 pm

Well, în momentul ăsta, Hope era pierdută în gânduri. Se tot gândea la faptul că Ragnar nu e cu ei şi nu e corect. Raven însă voia să facă un plan bun pentru ei aşa că îşi scoate telefonul şi se documentează despre festivaluri, cum o să fie vremea, cazare şi se gândea cum să ajungă acolo. Merge la băieţi şi îi trage aproape de ea. Mă gândeam că indiferent unde mergem, să ne cazăm la hotel în camere de câte doi şi să ne împărţim cumva ca ei doi să rămână obligaţi să doarmă împreună. Ce ziceţi?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 8:41 pm

Sigur. E o mișcare sigură. o aprobă Kaneki, Bakugo confirmă și el ideea ei. Damian se uită la adversar și se ferește de fulgerele lui. Se uită în ochii lui și nu il atacă. Adversarul invocă mai multe animale uriașe și zâmbește malefic. Se uită în ochii animalelor și ele au acum ochii ca ai lui. Jucațivă cu el. dă ordinul iar animalele îi țin partea, pentru că sunt controlate de el. Ce urât. Joacă murdar. se plânge Jimin, că este utilizator de animale mitice. Oh. Asta e o abilitate mișto. Poate îi voi cere niște sfaturi. gândește cu voce tare. Să o crezi tu. comentează uracios. Rivalitatea Izaya-Jimin încă este de actualitate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 23 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 100 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 61 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum