Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 37 of 100 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 68 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 27, 2020 10:46 pm

Mă întreb pe cine pariază adulţii. spune Raven şi trage cu ochiul sus la loja lor unde stăteau să discute. E şi ea hoaţă câteodată.. Eu zic să ne luăm câte ceva de băut.. propune Hope inocent, că e frumos să tragi cu urechea la conversaţiile altora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 27, 2020 11:11 pm

E o tradiție, deja e o obișnuință să se tragă cu urechea. Să tragem cu urechea. zice Damian cu voce tare.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 27, 2020 11:20 pm

Ador când avem aceeași idee care totuși e imorala și greșită. zice cu drag către Damian. Asa movalia e mai bucuroasa și ii ia de mâini pe toți și se teleporteaza pe acoperișul care era deasupra lojei adulților. Lui Hope nu ii place situația dar tace ca să nu fie prinși. E adevărat ca Raven putea face o sfera magica care sa ii arate pe adulți și discuția lor, dar cataratul pe acoperiș e mai amuzant. Se întinde pe burta și se apropie mult de marginea acoperișului ca să audă ce vorbesc. Cred ca Cecilia e foarte supărată de nici acum nu s-a întors. zice Shirley către Akame, in timp ce manca niște struguri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 27, 2020 11:40 pm

Nu prea pot pleca din zonă. Știu că e supărată, dar cât timp e eveniment trebuie să rămân aici. zice rațional și își aprinde o țigară
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 28, 2020 7:40 am

Eu bănuiesc de ce e supărată. spune încet și chicoteste. E chiar evident de ce e. Mătușa Akame mereu face asta.. spune și Celia ușor neutru, făcând referire acum la Eden, ca el a fost în generația ei. Cecilia nu e greu de descifrat când e vorba de drame și supărări.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 29, 2020 12:06 am

Eden cu Damian sunt diferiți. Eden este un talent foarte rar ce trebuia șlefuit. În schimb Damian a venit la mine că își dorește mai mult. Chiar dacă știa deja destule. îi explică lui Celia. Cine credeți că ajunge în finală? schimbă Izaya subiectul pe bârfă acum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 29, 2020 12:15 am

Shirley își da ochii peste cap. Numai copiii lui Akame sunt speciali. La cât a distrus copilăria lui Damian, sigur el o sa fie unul dintre finaliști. își spune bruneta gândurile cu voce tare. Știa ca asta gândește și Cecilia și vrea sa ii vadă reacția lui Akame.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 29, 2020 12:22 am

Aia a fost pentru protecția lui. După a doua probă, el a venit la mine ca să fie capabil să se lupte cu Black și alții ca el, nu îl interesează turneul. Înafară de lupta trecută, a tratat totul ca pe o joacă. îi răspunde direct lui Shirley.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri May 29, 2020 12:26 am

Ce bine va știți voi doi. Ma întreb dacă și cu Cecilia sunteți la fel de legați. Era de așteptat la Shirley sa își bage nasul și sa își apere fiica, na, tipic. Hope se simte incomod și se teleporteaza înapoi jos. Raven se uita la Damian sa vadă dacă are vreo reacție. Ea e neutră.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri May 29, 2020 12:31 am

O să am o discuție cu ea. zice pe scurt De blestem nu le zic că după iar sunt eu persoana aia obsedată. și își aprinde o țigară. Damian e neutru, da, trebuia să îi explice mamei decizia lui, dar nu vrea să dea detalii lui Raven, încă. Ragnar se simte incomod și merge după Hope.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 37 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 37 of 100 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38 ... 68 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum