Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 84 of 100 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85 ... 92 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 18, 2020 4:43 pm

Fata oftează. Shirley vine lângă ea și face cartea sa dispară. In cazul în care te întrebai, forma aceea în care ești numai energie și se activează foarte greu, numai în ultimul moment, e puterea data de Brahma. Deocamdată nu ai efecte adverse, dar nu te culca pe o ureche, ca sigur asta nu e tot. ii spune fetei. Cecilia pleacă la barul de pe plaja sa își pună ceva tare de băut.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 18, 2020 8:05 pm

Well, Akame nu voia sa o lase pe Cecilia singura. Asa ca se duce la bar sa isi ia si ea ceva tare de baut. Izaya se retrage si sta singur pe un sezlong. Damian nu era departe de ei, era pe o insula din jur si se gandea in jur. Asta pana cand simtea o prezenta puternica. Era... Jimin. Ai probleme, nu-i asa? zice relaxat. Damian ridica o spranceana, nu intelege ce se intampla aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 18, 2020 8:15 pm

Bruneta e puțin ezitanta si se emoționează când o simte pe Akame lângă ea, dar tace din gura și își face un cocktail cu alcool. Raven e confuza dar și intrigata. Deci zeul meu s-a arătat și la mine oarecum. Poți sa îmi mai zici despre el? își întreaga antrenoarea. Shirley fericita readuce cartea ca să ii arate mai multe. Dacă tot sunteți asa mari, data viitoare trebuie sa ii anunțăm și pe ceilalți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 18, 2020 10:19 pm

Damian ii povesteste lui Jimin ce s-a intamplat. Well. In tinerete am avut aceeasi problema ca tine cu bestiile mele. Cred ca te pot ajuta cu cateva sfaturi. si astfel cei doi stau de vorba. Izaya simte prezenta lui in jur. Aparent vampirul ala urat e pe aici mormaie Izaya langa Shirley. Nu a mai stiut nimic de el de ceva vreme totusi. O sa il ajutam pe Damian sa depaseasca perioada asta mai grea. sparge gheata cu un subiect comun.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 18, 2020 10:36 pm

Găsiţi voi ceva. răspunde sec şi se elimină pe ea imediat din planul ăsta. Consideră-l responsabilitatea ta şi atât, că tot ţi l-ai dorit aşa de mult puternic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 18, 2020 10:53 pm

E pentru binele lui. mormăie Akame și apare iar gheața. Asta până când Damian se întoarce împreună cu Jimin. Helău little fellas, de argintiul ăsta mă ocup eu de acum încolo. spune pe scurt. Akame se întoarce și e împotrivă. Tu ce legătură ai aici? Ești vampir și nu ai vreo legătură
se rățoiește Akame, Izaya nu comentează, dar se uită urât la el,gata de bataie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 18, 2020 11:57 pm

Tu ar trebui sa îți vezi de Ragnar ca cine știe când I se activează și lui puterile. De Damian are cine sa se ocupe. spune și Shirley rational. Deși într-adevăr, dacă se insista, puteau face schimb Jimin cu Akame la Damian și Ragnar, doar ca e 100% sigura ca Akame nu o sa accepte sa își lase copilul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 8:20 am

Ragnar încă nu a ajuns la starea aceea încă. Iar cel mai rău lucru este să ii forțezi să facă ceva fără dorința lor. Il supraveghez oricum.  Totuși, eu sunt singurul ce are mai multe entități puternice și le țin sub control. Înainte de toate,  Damian trebuie să își regăsească echilibrul până să facă ceva concret. Așa că sunt cu ochii pe el o perioadă și il cercetez. spune vampirul fără probleme.  Nu îți permit.  Eu l-am antrenat toată viața ca să își depășească limitele ca să nu moară contra entității ăleia. și este în gardă. Fizic într-adevăr l-ai antrenat bine. Dar psihologic mai mult i-ai făcut rău. Sunt interesat de puști pentru că imi aduce aminte de mine la vârsta lui și știu cât de greu a fost să nu imi pierd mințile și relația cu Serena. continuă  liniștit.  Akame ignoră și e gata de bătaie. Asta până când Damian pune o palmă  pe umăr. Mai bine mă antrenează Jimin-san o perioadă,
nu te supăra.  
zice blând ca să nu se bată aiurea.  Akame oftează  lung și își aprinde un trabuc. Dacă asta vrei, așa să fie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 19, 2020 9:05 am

Cecilia știe ca nu are nimic de zis in toată situația și își da ochii este cap. Mai bine rămânea în casă și nu auzea discuția asta. Raven însă are o părere mai buna despre asta. Cat timp iubitul ei nu e controlat de entitățile dinăuntrul lui, e bine.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 9:18 am

Damian, mâine începem primul antrenament de meditație. Raven-chan, dacă vrei să vii și tu ești binevenită. le face cu mâna și pleacă. Meditație? Adică o să stăm doar? Cred că plecăm și noi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 84 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 84 of 100 Previous  1 ... 43 ... 83, 84, 85 ... 92 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum