Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 95 of 100 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 11, 2020 9:48 pm

Sigur. și zâmbește. Ma duc sa despachetez într-o camera libera. și trage troleul lângă ea. Camera de lângă a mea e libera. și pleacă repede cu sora ei. Julieta se uita fericita. Ce mandra sunt de ele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 11, 2020 9:51 pm

Ma bucur ca sunt apropiate una de cealaltă. și zâmbește larg când le vede.Avem copii buni.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 11, 2020 10:01 pm

Da. Ma bucur ca Raven nu a fost captata de magia neagră și ca e buna. Fetitele urca la etaj sa lase bagajele și sa discute. Raven ii scrie lui Damian ce o sa facă cu familia ei, sa mențină legătura. Maine seara ma gândeam sa îl chem pe Ragnar acasă la noi sau sa merg eu la el.. Dar nu știu cum sa ii zic. Raven chicoteste când o aude pe sora ei mai mica. Bate-I un apropo ca ai vrea și vezi ce se întâmplă. Între timp Julieta se ridica și merge la bucătărie sa vadă ce au de mâncat pentru seara cu film.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 11, 2020 10:18 pm

Damian ii raspunde ca acum sta acasa si el cu parintii lui cat timp e ea plecata, impreuna cu animalele evident. Ca si asa Akame si Cecilia s-au impacat. Se joaca pe consola cu animalele langa el. Acum sa vedem cat o sa fie asa. continua Eden ce a inceput Julietta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 11, 2020 10:38 pm

Hai sa nu fim negativi. Eu am încredere în ea. și scoate niște pungi de popcorn cu caramel și se gândește ce fructe sa ia sa pună pe un platou.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Nov 11, 2020 11:02 pm

Astfel Eden sta cu Julietta pana le asteapta pe fete. Astfel isi lasa fetele sa fie libere.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Nov 11, 2020 11:12 pm

Pana la urma coboară și fetele în pijamale și cu câte o perna în brațe, ca doua copile mici. Julieta face un platou cu fructe tăiate cubulețe și îl pune pe masa din sufragerie unde o sa se strângă familia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 12:13 am

Si cum îți mai petreci timpul, Raven? întreabă simplu când își ia o gustare. A urmărit-o, dar vrea sa si știe de la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Nov 12, 2020 12:21 am

Mm, pai după ce am terminat liceul, am stat o perioada cu Damian într-o casa la munte. Și acum ca am câștigat concursul acela și suntem eroi certificați, o sa trebuiască sa ne antrenam și sa mergem în misiuni des. ii spune esențialul. Ei nu ii se părea nimic special în asta și chiar își dorea pace în viata ei. Profita acum, cât mai poți. Ca după ce creste burta.. zice Julieta calm. A simțit de mult ca Raven e însărcinată și energia din ea e mai mare. Fata când aude se rușinează repede. Nu ma așteptam să simțiți și voi. E încă foarte devreme. spune încet. Hope însă e socata. Adică ai un copil și nu știa nimeni?! De ce nu ai zis? Avem multe pe cap, nu găsesc un moment bun sa ii zic lui Damian. Tocmai am aflat ca niște zei ne-au dat din puterea lor și o sa murim dacă nu suntem destul de puternici sa o controlam.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Nov 12, 2020 12:27 am

Adevărul este că știu despre asta. Dintre urmași Damian este cel mai instabil. și bea un pahar de apă. In tine am încredere că vei depășit obstacolele , dar nu știu ce sa zic de el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 95 of 100 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum